Dołącz do e-Izby
Polski / English

Aktualności

20.04.2017

Nowi Członkowie w e-Izbie

Izba Gospodarki Elektronicznej z nowymi firmami członkowskimi - Globkurier.pl, Oro i Spook.

Cieszymy się, że GlobKurier.pl dołączył do grona firm działających w ramach Izby Gospodarki Elektronicznej. Wierzymy, że będąc jej członkiem będziemy mogli pozytywnie wpływać na rozwój rynku e-commerce. Ponadto zależy nam na wsparciu polskich przedsiębiorców, w szczególności małych i średnich firm poprzez dostarczanie im rozwiązań w zakresie usług logistycznych na rynku krajowym i międzynarodowym. Pragniemy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem ze startup’ami jak i najlepszymi branżowymi ekspertami - mówi Mateusz Pycia, prezes Globkurier.pl

Więcej »

 

Przystąpienie do Izby Gospodarki Cyfrowej to dla naszej firmy możliwość zaprezentowania się lokalnej społeczności oraz zaznajomienia jej z naszymi produktami.
Zdecydowaną korzyścią jest aspekt edukacyjny. Wymiana poglądów, myśli, poznanie odmiennych opinii i możliwość skonfrontowania ich z naszymi doświadczeniami to wartość dodana. Z przyjemnością sami podzielimy się wiedzą licząc na konstruktywne komentarze i zyskując tym samym nową perspektywę, inne podejście do problemu. Członkostwo to także dostęp do najnowszych informacji, w tym jakże istotnych legislacyjnych. To wszechstronna pomoc fachowców i osób specjalizujących się w dziedzinie ecommerce - komentuje Anna Ochman z firmy Oro.

Dołączenie Izby Gospodarki Elektronicznej to kolejny duży krok w rozwoju naszej firmy. Jako Spook mamy wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu działań strategicznych dla największych firm. Mamy nadzieję, że nasz know-how będzie przydatny dla wszystkich podmiotów tworzących e-Izbę - informuje Thomas Krotkiewski, prezes Spook AB.

 

O nowych firmach członkowskich e-Izby:

Globkurier.pl
Od 10 lat profesjonalnie zajmujemy się świadczeniem usług kurierskich. Transportujemy przesyłki na terenie Polski, jak i do ponad 190 krajów na całym świecie. Posiadamy integracje z 15 platformami sprzedażowymi, dzięki czemu pozwalamy naszym klientom na całkowite zautomatyzowanie procesów logistycznych. Gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo i pewność dostawy w atrakcyjnej cenie. Korzystając z serwisu można jednym kliknięciem porównać ceny i jakość usług firm kurierskich.

Oro
Firma Oro jest producentem innowacyjnych rozwiązań Commerce budowanych w modelu open-source. Produkty Oro to elastyczna platforma do budowania aplikacji biznesowych – OroPlatform, system do zarządzania relacjami z klientem – OroCRM oraz nowatorska platforma eCommerce dla B2B – OroCommerce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży ecommerce Oro dostarcza innowacyjnych rozwiązań, które mają szansę zrewolucjonizować dotychczasową obsługę klienta.


Spook
Polsko-szwedzka agencja marketingowa, specjalizująca się w sektorze retail oraz płatnościach. Opracowuje oraz nadzoruje akcje cross-promocyjne, a także negocjuje zakres zaangażowania poszczególnych partnerów.

 

 

Zwiń «