Dołącz do e-Izby
Polski / English

Aktualności

14.11.2017

Ceneo.pl i thinkHUB dołączyły do Izby Gospodarki Elektronicznej

 

W strukturach Izby Gospodarki Elektronicznej zrzeszonych jest obecnie blisko 200 podmiotów reprezentujących różne sektory gospodarki cyfrowej. Ceneo.pl oraz thinkHUB to nowe firmy członkowskie e-Izby.

 

Więcej »

Ceneo.pl z wielką przyjemnością dołącza do Izby Gospodarki Elektronicznej. Wierzymy, że poprzez członkostwo w e-Izbie będziemy mogli aktywnie uczestniczyć, a także wpływać na rozwój e-commercu w Polsce. Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce. Skupia ponad 17000 sklepów i dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, ułatwiające łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert – optymalnych zarówno pod kątem ceny, jak i szybkości dostawy, kosztów przesyłki oraz bezpieczeństwa transakcji - komentuje Krzysztof Kamler, Kierownik Działu Marketingu, Ceneo sp. z o.o

Na co dzień realizuję wiele ambitnych zadań i projektów eCommerce dla firm funkcjonujących w środowisku międzynarodowym. W branży internetowej niezwykle istotne jest, aby nasza wiedza, znajomość trendów oraz umiejętność strategicznego planowania była zawsze aktualna i na najwyższym poziomie. Dlatego też członkostwo mojej firmy w e-Izbie daje mi, bez wątpienia,  możliwość aktywnego udziału w pracach e-Izby oraz stały kontakt z ekspertami od lat związanymi z wieloma obszarami branży eCommerce. Wiedza i doświadczenia, którymi mam okazję dzielić się z przedstawicielami firm i marek zrzeszonych w Izbie Gospodarki Elektronicznej, stanowią dla mnie osobiście nie tylko długofalową inwestycję, ale są również ogromną przyjemnością  - informuje  Konrad Zach, CEO THINKHUB

O nowych  firmach członkowskich:

Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce. Skupia ponad 17000 sklepów i dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, ułatwiające łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert – optymalnych zarówno pod kątem ceny, jak i szybkości dostawy, kosztów przesyłki oraz bezpieczeństwa transakcji.

Ceneo.pl to nie tylko porównywarka cen, ale również rozbudowana platforma zakupowa, w której użytkownicy mają możliwość porównania produktów oraz zapoznania się z opiniami na ich temat wystawianymi przez osoby, które dokonały zakupu.

Serwis Ceneo.pl dostępny jest w wersji desktop, mobilnej, a także poprzez aplikację na urządzenia mobilne.

strona: www.ceneo.pl

thinkHUB to firma consultingowa założona przez Konrada Zacha, eksperta i pasjonata technologii internetowych, który od przeszło 15 lat realizuje zaawansowane projekty IT oraz tworzy rozwiązania e-commerce dedykowane dla PL i CEE. Dzięki stałej współpracy z wiodącymi firmami technologicznymi oraz agencjami interaktywnymi, dostarcza swoim Klientom kompleksowe rozwiązania oraz stałe wsparcie biznesowe, technologiczne i marketingowe niezbędne do skutecznego rozwoju sprzedaży w globalnym eCommerce.
strona: www.thinkhub.pl

 

 

Zwiń «