Dołącz do e-Izby
Polski / English

Aktualności

09.05.2016

Majowy Rabatowy Poniedziałek e-Izby!

Prezentujemy oferty Członków i Partnerów e-Izby w ramach ‘Majowego Rabatowego Poniedziałku’. ‘Rabatowy Poniedziałek’ to projekt, który powstał z myślą o rozwijaniu współpracy biznesowej pomiędzy firmami zrzeszonymi w  Izbie Gospodarki Elektronicznej. Projekt polega na wzajemnym udzielaniu zniżek na usługi i produkty przez Członków i Partnerów e-Izby. W ten sposób budujemy ekosystem branżowy w ramach e-Izby.
Oferty ‘Rabatowego Poniedziałku’ są przesyłane w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca drogą mailową do firm zrzeszonych w e-Izbie. O projekcie komunikujemy również na stronie internetowej e-Izby, w newsletterach wewnętrznych oraz w mediach społecznościowych.
Oferty e-usług oraz rozwiązań IT dla e-commerce wysyłamy dedykowanym mailingiem do sprzedawców detalicznych oraz platform e-commerce. 

Więcej »

USŁUGI ORAZ ROZWIĄZANIA IT DLA E-COMMERCE:

Bluerank
20% rabatu na wszystkie usługi Bluerank dla nowych Klientów!
Rabat jest udzielany na wszystkie usługi realizowane w pierwszym miesiącu współpracy i jest dostępny dla nowych Klientów, którzy przy zapytaniu ofertowym przesłanym do nas do końca marca 2016 powołają się na hasło „E-commerce Polska”. Rabat nie obejmuje kosztów mediowych i kosztów licencji. Bluerank to biznesowy partner największych firm w Polsce i na świecie, dostarczający usługi marketingu w wyszukiwarkach internetowych (SEM) oraz Digital Analytics. Jedyna polska agencja nagrodzona przez światowych ekspertów w konkursie European Search Awards.

Kontakt:
Maciej Antczak
Mail: m.antczak@bluerank.pl
Tel: +48 536 520 527
www.bluerank.pl

Insider
Insider - międzynarodowa firma z branży Big Data specjalizująca się w personalizacji stron internetowych i aplikacji mobilnych, skutecznie zwiększająca liczbę nowych klientów, wskaźniki konwersji, sprzedaż i zaangażowanie użytkowników oraz odwiedzających, przygotowała dla Członków i Partnerów e-Izby 5% zniżki na wszystkie usługi.

Kontakt:
Przemysław Mirowski
Mail: przemek@useinsider.com
Tel: +48 729 670 012
www.useinsider.com

Optivo
Zależy Ci na prowadzeniu spersonalizowanej, wielokanałowej oraz zautomatyzowanej komunikacji one-to-one z klientami, która zwiększy konwersję Twojego e-commerceu? Oferujemy narzędzie, dzięki któremu będziesz mógł wysyłać maile transakcyjne, kampanie Marketing Automation, tworzyć newslettery w dynamicznym, responsywnym edytorze, targetować wysyłki do odpowiednich grup docelowych, a także analizować prowadzone działania w czasie rzeczywistym. Jako Członek lub Partner e-Izby, otrzymasz możliwość korzystania i wysyłki e-maili z naszego systemu całkowicie ZA DARMO przez okres pierwszych 3 miesięcy współpracy.

Kontakt:
Michał Jagielski
Mail: m.jagielski@optivo.pl
Tel: +48 795 145 412
www.optivo.pl

OFERTY SKLEPÓW INTERNETOWYCH:

Bamadoo.pl
Wszystkich Członków i Partnerów Izby Gospodarki Elektronicznej zapraszamy do zakupów w naszym sklepie www.bamadoo.pl ze specjalnym rabatem -15% na wszystkie nieprzecenione produkty!
W naszej ofercie znajdziecie wyjątkowe produkty dla mamy i dziecka, takich marek jak La Millou BEABA, Skip Hop, Tula. Promocja obowiązuje od poniedziałku 9 maja do środy 11 maja 2016 r. Kod rabatowy: EP115 Zapraszamy również do naszego showroomu ul. Tkaczy 7, Warszawa Bemowo.

Kontakt:
Oliver Wrona
Mail: sklep@bamadoo.pl
Tel: +48 503 377 844
www.bamadoo.pl

USŁUGI PARTNERÓW e-Izby:

Kancelaria Porębski i Wspólnicy
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu:

  • kształtowania umów spółek,
  • kształtowania umów wspólników,
  • zawierania umów inwestycyjnych,
  • sprzedaży udziałów, akcji lub przedsiębiorstwa spółki.

Doradzimy jak się przygotować, jakie mechanizmy i rozwiązania zastosować, jak negocjować.

Kontakt:
Olgierd Porębski
Mail: olgierd.porebski@kancelariaporebski.pl
Tel: +48 604 511 603
www.lex-ventures.pl

GP Kancelaria Radców Prawnych
Tylko przez jeden dzień aż 20% zniżki na całą naszą ofertę dla Członków i Partnerów e-Izby na hasło “Rabatowy Poniedziałek”. W tym:

  • usługi w ramach SolidnyRegulamin.pl;
  • usługi w ramach SolidnePBI.pl;
  • audytowanie umów;
  • doradztwo prawne;
  • inne jednorazowe usługi prawnicze dla biznesu;
  • długoterminowa współpraca zainicjowana tego dnia;

Wszystkie usługi wyceniane godzinowo, będą liczone według stawki o 20% niższej od standardowej. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!

Kontakt:
Miłosława Strzelec-Gwóźdź
Mail: miloslawa.gwozdz@gpkancelaria.pl
Tel. +48 601 066 214
www.gpkancelaria.pl

Zwiń «