Dołącz do e-Izby
Polski / English

Aktualności

21.05.2018

e-Izba zaprasza na kolejne warsztaty do Szkoły Gospodarki Cyfrowej

Po raz kolejny w tym roku odbędą się warsztaty w ramach Szkoły Gospodarki Cyfrowej, którą prowadzi e-Izba. Jest to inicjatywa non-proft, której celem jest edukacja branży ecommerce. Warsztatowe spotkania podzielone zostały na bloki o tematyce najbardziej interesującej przedstawicieli e-sklepów. Partnerem tegorocznego cyklu jest Allegro.

Więcej »

Szkoła Gospodarki Cyfrowej to cykliczne wydarzenia warsztatowe organizowane przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Misją e-Izby jest rozwój polskiej branży cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów.

Szkoła Gospodarki cyfrowej jest jedną z inicjatyw realizujących tę misję. Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno na szczeblu regionalnym jak i centralnym.  Na najbliższym spotkaniu uczestnicy zyskają wiedzę między innymi z obszarów:

  • Google Analytics,
  • SEM i SEO,
  • marketing internetowy,
  • afiliacje,
  • działania w social mediach
  • możliwości, jakie dają nowe technologie i różnego rodzaju platformy służące zwiększeniu konwersji
  • uruchamianie nowych kanałów sprzedaży.

Szkołę Gospodarki Cyfrowej prowadzimy już od kilku lat z dużym sukcesem. Daliśmy wsparcie w postaci praktycznej wiedzy kilkuset przedstawicielom biznesu. Szkołę prowadzą eksperci biznesowi spośród firm zrzeszonych w e-Izbie. Poziom prowadzonych zajęć jest bardzo wysoki. Dlatego osoby, które kończą naszą szkołę wychodzą z dodatkowymi umiejętnościami i kompetencjami cyfrowymi - Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej.

Allegro od wielu lat wspiera tworzenie ekosystemu gospodarki internetowej. Dzięki temu klienci mogą znaleźć najlepsze oferty, a przedsiębiorcy z sukcesem rozwijają swoją działalność. W interesie całej branży jest to by nasi klienci i sprzedawcy byli świadomi swoich praw i obowiązków. Dlatego aktywnie wspieramy Szkołę Gospodarki Cyfrowej i cieszymy się, że w ramach tej inicjatywy możemy dzielić się wiedzą - mówi Magdalena Piech, Ekspert ds. regulacyjnych w Allegro i vice przewodnicząca Rady e  - Izby.

Działania edukacyjne wspierane są przez członków e-Izby. Partnerem tegorocznej Szkoły Gospodarki Cyfrowej jest Allegro.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://ecommercepolska.pl/pl/dla-czlonkow/edukacja-branzy/szkola-gospodarki-cyfrowej/o-szkole/

Zwiń «