Dołącz do e-Izby
Polski / English

Członkowie

3S Data Center świadczy najwyższej jakości usługi kolokacji, cloud computingu oraz szereg usług dodanych z zakresu telekomunikacji. Firma zapewnia łączność z największymi sieciami w Polsce, Europie i na świecie. Jej atutem jest własna infrastruktura światłowodowa.

3S Data Center zostało zbudowane zgodnie z międzynarodowym standardem TIA - 942 w klasie TIER III. Na bezpieczeństwo fizyczne centrum danych 3S składają się systemy ochrony, kontroli dostępu oraz monitoringu. W obiekcie zastosowano nowoczesne rozwiązania przeciwpożarowe. Klimatyzacja i ochrona przeciwpyłowa dbają o właściwe środowisko pracy serwerów, a nad wszystkim czuwa zespół inżynierów monitorujący DC w trybie 24/7.

www.3s.pl/factory

Microfinance Sp. z o.o. jest częścią grupy BANFI, która pomaga klientom bezpiecznie rozwijać ich biznes poprzez dostęp do cennych informacji umożliwiający podejmowanie właściwych decyzji. 

Nasze rozwiązanie to mix outsourcingu procesów biznesowych BPO (księgowość, podatki, kadry i płace, administracja) oraz dostarczenie platformy internetowej 4Decision. (MIS). Rozwiązanie to usprawnia komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, zarządzanie procesami a także zapewnia efektywny obieg informacji i dokumentów.

4decision.com

Jesteśmy agencją e-Marketingową, a nasi specjaliści posiadają ponad 10-cio letnie doświadczenie w branży. 

Co jest dla nas najważniejsze? Zwrot z inwestycji w reklamę naszych Klientów.

Jak się rozliczamy? Za mierzalne efekty.

Jakie narzędzia wykorzystujemy? Najskuteczniejsze przy danej kampanii. Często są to: analiza ruchu na stronie, pozycjonowanie, linki sponsorowane, programy partnerskie, mailing i newsletter, remarketing, systemy reklamy graficznej i video, social media, SEO PR, monitoring internetu.

http://adtank.pl/

Advicero świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego i outsourcingu księgowego. Poprzez współpracujące podmioty oferujemy też doradztwo prawne oraz audyt. Działamy na rynku usług doradczych od 2012 r. Obsługujemy zagraniczne i polskie podmioty prowadzące działalność w Polsce. Doradzamy poprzez zespół doświadczonych specjalistów, z wieloletnim praktycznym doświadczeniem i gruntowną znajomością rynku. W roku 2015 Advicero uzyskała pierwsze miejsce w rankingu Firm Doradztwa Podatkowego, organizowanym przez redakcję dziennika „Rzeczypospolitej”, w kategorii Największy przyrost przychodów 2014/2013. Advicero jest częścią globalnej sieci NEXIA International, jednej z 10 największych sieci audytorskich i konsultingowych na świecie. Poprzez sieć biur NEXIA oferujemy wsparcie dla naszych Klientów również poza granicami Polski.

http://www.advicero.eu/

Wiodąca na rynku wyposażenia biur, magazynów i zakładów przemysłowych firma oferująca wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, dbając o aspekty bezpieczeństwa i ochrony środowiska, w oparciu o normy ISO 9001 i 14001. Aktualnie około 30 000 pozycji asortymentowych. Założona w 1975r. przez Andersa Johanssona firma stanowi dziś grupę 26 spółek w 18 krajach Europy, z nowoczesnym magazynem centralnym w Halmstad o powierzchni 30 000 m2 i 2 fabrykami w Polsce i na Słowacji. Sprzedaż internetowa i katalogowa uzupełniana jest przez profesjonalne wsparcie projektowe w terenie.

www.ajprodukty.pl

Grupa Allegro - Istnieje od 1999 roku, a wraz z założonym przez Arjana Bakkera serwisem aukcyjnym Allegro rozpoczął się polski e-commerce. Jako firma rozwinęła się w dynamicznie rosnącą Grupę Allegro, która obecnie zarządza 75 serwisami w 17 krajach na 3 kontynentach. Od początku przyświeca firmie ten sam cel – radość kupowania i sprzedawania online.


allegro.pl

Platforma internetowa, która od 13 lat oferuje produkty z kategorii: artykuły biurowe, elektronika i komputery, AGD i fotografia, dom i ogród, oraz wiele innych.

Serwis wyróżnia:

 • Wieloletnie doświadczenie 
 • Szeroka oferta ponad 25 tys. produktów
 • Wysoka jakość obsługi klienta 


Dodatkowe korzyści dla partnerów:

 • Stałe rabaty 
 • Dostawa już do 4 godzin 
 • Elastyczne warunki współpracy

amico.com.pl

ANSWEAR.com to multibrandowy sklep skupiający ponad 150 marek z całego świata, w tym wiele niedostępnych do tej pory w Polsce. Oferta sklepu przeznaczona jest dla wszystkich miłośników mody, dla których ważna jest jakość i dobry styl. ANSWEAR.com to nie tylko ubrania, buty, dodatki, ale również gadżety, zegarki oraz biżuteria. Wszystkie produkty z oferty sklepu dostarczane są do Klientów za darmo w ciągu zaledwie 24h.

Oprócz sklepu internetowego ANSWEAR.com posiada także dwa nowoczesne salony stacjonarne: w poznańskim Starym Browarze oraz kieleckiej Galerii Echo.

answear.com

ArtGroup to agencja strategiczno-kreatywna działająca na rynku ponad 20 lat. W swoich strukturach, oprócz kompetencji strategicznych i kreatywnych posiadamy agencję interaktywną oraz rozbudowany zespół produkcyjny. Zatrudniamy ponad 50 osób. W centrum naszych działań stawiamy człowieka – nie tylko jego umysł, ale przede wszystkim jego emocje. Rozumieć  i tworzyć zmiany mając w centrum człowieka, jego wartości i emocje. Tworzyć strategie oparte o wiedzę i zrozumienie, a komunikację tak, by oddawała prawdę o marce w sposób chwytający za serce i powodowała trwałą zmianę w świecie, który nas otacza. Tak tworzymy wartościowy marketing, taka jest nasza misja.

www.artgroup.pl

Autenti to platforma do autoryzacji dokumentów i zawierania umów w internecie. To innowacyjne, oparte na najnowszej dostępnej technologii rozwiązanie dzięki któremu prowadzenie biznesu staje się łatwiejsze. Skierowane jest zarówno do korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw, instytucji, organizacji pozarządowych oraz osób prywatnych.

Platforma pozwala obniżyć koszty związane z eksploatacją urządzeń biurowych oraz negocjowaniem i przesyłaniem umów, dokumentów finansowych, kadrowych czy uchwał tradycyjnymi metodami – pocztą lub kurierem. Poprzez ograniczenie zużycia papieru w działalności biznesowej staje się również rozwiązaniem proekologicznym. Autenti skraca także czas wymiany podpisanych dokumentów - wszystkie działania na platformie trwają sekundy, a przesyłane dokumenty są prawnie wiążące na terenie całej Unii Europejskiej, tak jak podpis elektroniczny. Każdy użytkownik posiada sprofilowane konto, na którym może tworzyć i przesyłać dokumenty do wybranych odbiorców oraz podpisywać je za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Autenti zapewnia użytkownikom wszystkie wymagane standardy bezpieczeństwa i ochrony danych wykorzystując certyfikat SSL, który szyfruje także dane przesyłane drogą elektroniczną pomiędzy serwerem a przeglądarką i uniemożliwia przechwycenie poufnych informacji.

Autenti to projekt czołowych menadżerów z branży internetowej i IT. 

 

https://autenti.com/

Balladine jako multibrandowa platforma, umożliwia zakup wysokiej jakości ubrań, dodatków oraz biżuterii od polskich producentów zarówno w salonach firmowych, jak i w sklepie online.

Z Balladine zakupy zyskują zupełnie nowy wymiar, zapewniając klientom maksimum komfortu. Firma wychodzi naprzeciw wyszukanym potrzebom każdego odbiorcy i łączy ogólnodostępność sklepu online z indywidualną ofertą w naszych butikach. Szeroki wybór i różnorodność wzorów w ramach dostępnego asortymentu zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

http://www.balladine.com/

Bamadoo.pl - Sklep dla Mamy i Dziecka to wyjątkowe marki i produkty w jednym miejscu! Posiadamy duży showroom w Warszawie, w którym można zrobić zakupy lub niemal natychmiast odebrać zamówienie, zapewniamy wysyłkę 24h oraz bardzo duży wybór wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości, rzadko spotykanych w sieciowych sklepach. Wyprawka, akcesoria dla mamy, torby do wózka, kocyki, otulacze, zabawki i mebelki dziecięce - to tylko wybrane propozycje spośród kilku tysięcy produktów w bamadoo.pl. Promujemy polskich producentów i bezpieczne, ekologiczne produkty.

www.bamadoo.pl

bdsklep.pl to nowoczesny supermarket internetowy obecny na rynku już od 7 lat.

W swojej ofercie posiada ponad 10 tys. artykułów codziennej potrzeby. Na szczególną uwagę zasługuje oryginalna chemia z importu oraz unikatowe na Polskim rynku marki Triumf, Dalli oraz Renova. Cały asortyment to zarówno znane i rozpoznawalne marki, jak również produkty unikatowe i trudno dostępne.

Jakość usług bdsklep.pl potwierdzają liczne uzyskane certyfikaty, m.in.: Rzetelna Firma i Trusted Shops oraz ponad 70 tys. pozytywnych opinii wśród klientów.

bdsklep.pl

Berry Project to agencja interaktywna ze specjalistycznymi kompetencjami w segmencie e-commerce. Kompleksowo obsługujemy zarówno potężnych rynkowych graczy jak również startupy. Agencja składa się z dwóch zespołów. Team programistyczny odpowiada za budowę rozwiązań e-commerce na bazie autorskiego silnika lub oprogramowania Magento. Team marketingowy odpowiada za stałą komunikację marketingową dla obsługiwanych przez nas projektów. W tym zakresie realizujemy zadania z zakresu social media, permission marketing, systemów afiliacyjnych, SEO/SEM, kampanii zasięgowych oraz doradztwa strategicznego.

Do grona naszych Klientów należą: Media Expert, Electro.pl, Moliera2.pl, Schaffashoes.pl, Aero2, Balladine.pl, BeJeans.pl.

http://berryproject.com/

 

Beyond.pl jest pierwszym w Polsce neutralnym telekomunikacyjnie centrum danych. Firma dostarcza pełen zakres usługi związanych z infrastrukturą IT dla biznesu i jest liderem cloud computingu. Spółka operuje z własnych data center, oferujących najwyższą dostępną na rynku efektywność energetyczną i zgodnych z najwyższymi standardami bezpieczeństwa TIER III i TIER IV. Gwarantuje to wysoki standard dostarczanych rozwiązań, bezpieczeństwo danych i optymalizację kosztów projektów IT.

www.beyond.pl

Bluerank to agencja SEM specjalizująca się w międzynarodowych projektach z zakresu marketingu wyszukiwarek internetowych oraz analityki webowej, od 2005 roku. Firma jest partnerem czołowych polskich podmiotów e-commerce, agencji interaktywnych i domów mediowych. Strategiczna współpraca Bluerank z platformą opiniac.com, pozwala na analizy doświadczeń użytkowników e-commerce. Bluerank jest członkiem międzynarodowych organizacji branżowych Interactive Advertising Bureau oraz SEMPO. Firma posiada certyfikaty Google Adwords Qualified Company, Google Analytics Authorized Consultant, a także SEMPO Gold Level Trained.

bluerank.pl

Bold Brand Commerce świadczy usługi konsultingowe i wdrożeniowe dedykowane dla rynku e-commerce. Firma koncentruje się przede wszystkim na budowaniu skutecznego brandingu, strategii sprzedażowych oraz e-merchandisingu. Realizuje także projekty wdrożeniowe dla małych i średnich e-biznesów wykorzystując platformę Magento Commerce. Realizowała projekty zarówno w Polsce jak też w Szwajcarii, Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych.

boldagency.net

Wyszukiwarka Autobusów bus4us.eu” jest to pierwsza i największa w Polsce platforma skupiająca firmy i klientów w transporcie drogowym osób, umożliwiająca organizację wyjazdów grupowych autobusami, autokarami, busami.

System umożliwia tworzenie indywidualnej specyfikacji zapytania ofertowego, wyszukiwania i porównywania wielu parametrów pojazdów wg. określonych kryteriów, negocjacji ceny, komunikacji pomiędzy użytkownikami, zawierania transakcji, obiegu dokumentów, opinii, poleceń – wszystko on-line w zautomatyzowany sposób.

Udostępnia również unikalną Wyszukiwarkę Pustych Przebiegów Autobusów.

http://www.bus4us.eu/

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Nowością na Ceneo jest możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w serwisie bez konieczności przechodzenia do sklepu. Kupującym w sieci chce umożliwić szybkie znalezienie atrakcyjnej oferty oraz wiarygodnego sklepu, a współpracującym sklepom oferuje możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki wśród dynamicznie rozwijającej się społeczności internetowej.

ceneo.pl

Specjalizujemy się w obsłudze logistycznej małych i średnich sklepów internetowych. Magazynujemy, pakujemy, wysyłamy,  obsługujemy zwroty, a także zapewniamy system magazynowy, który pozwala aktualizować stany magazynowe i prognozować zapasy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży e-commerce, dobrze znamy zróżnicowane potrzeby naszych klientów i specyfikę ich działania. Dlatego oferujemy im różne formy dostawy (także zagranicę), zapewniamy materiały do pakowania (kartony, folię bąbelkową, wypełniacze, taśmy) a nawet udostępniamy punkt odbioru w centrum miasta. Dzięki kompleksowej ofercie, pomagamy właścicielom sklepów internetowych zaoszczędzić czas oraz obniżyć koszty prowadzenia działalności.

http://www.cloudpack.pl/

Codemedia to agencja mediowa oferująca wysoko wyspecjalizowane usługi w zakresie komunikacji direct response i performance marketing oraz planowania i zakupu mediów w procesie 4D. Doświadczenie, wyspecjalizowane technologie, systemy analityczne i kreatywność rozwiązań przynoszą wartość dodaną do każdych działań zarządzanych przez Codemedia zwiększając efektywność poprzez łączenie mediów z dokładnym targetowaniem komunikacji, segmentacją przekazu, optymalizacją procesów biznesowych.

Codemedia tworzą najbardziej doświadczone osoby branży mediowej i interaktywnej, które pracowały  w sieciowych domach mediowych i agencjach reklamowych. W gronie klientów Codemedia znajdują się m.in. TCHIBO Direct, TESCO, Gumtree, Maspex Wadowice (marki: Tymbark, Lubella, Kubuś, Tiger), czy Lek-Am.

 

codemedia.pl

Conrad Electronic Sp. Z o.o to największy w Europie sprzedawca wysyłkowy techniki i elektroniki. W Polsce posiada szeroki asortyment dla Ciebie, Twojego domu i firmy czyli ponad 110 000 produktów w ofercie. Misją jest dostarczanie szorokiego wachlarza produktów technicznych, wraz z szybką dostawą oraz zapewnieniem jakości i bezpieczeństwa. Conrad Electronic sprzedaje tysiące produktów elektronicznych, akcesorii, części zamiennych, gadżetów, narzędzi, urządzeń technicznych dla hobbystów i profesjonalistów.

conrad.pl

ConTrust oferuje wykorzystanie narzędzi komunikacyjnych jako elementu szerszej strategii marketingowej i biznesowej. Zespół doświadczonych ekspertów zajmuje się diagnozowaniem i rozwiązywaniem problemów komunikacyjnych – od planowania po realizację strategii komunikacyjnych dla marek, firm i instytucji. Stawiamy na fachową wiedzę zespołu połączoną z kreatywnością każdego konsultanta oraz na terminowość działań. Koncentrujemy się na efektywności, która przekłada się na satysfakcję klientów.

contrust.pl

 

Corton jest pierwszą i największą platformą Projektowania Społecznościowego, na której organizowane są konkursy na wykonanie projektów graficznych (np. logo, wizualizacji), haseł reklamowych, nazw produktów i nazw firm. Za pośrednictwem Corton Klienci platformy są w stanie pozyskać elementy identyfikacji wizualnej szybko i tanio, wybierają nawet z ponad 100 prac nadesłanych na konkurs. Firma współpracuje z ponad 24 000 grafików i projektantów w Polsce, zrealizowała już ponad 100 konkursów, a dla swoich Klientów przygotowała już ponad 250 000 projektów graficznych. 

 

Szczegóły działania Corton można obejrzeć w poniższym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=_Inpygd5z98
 

 

Jesteśmy agencją e-commerce z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży i korzeniami w Niemczech, z biurami zlokalizowanymi w Monachium i Krakowie. Na rynku e-commerce działamy od 2001 roku i na przestrzeni lat udało nam się zbudować zespół 35 specjalistów.

Opracowujemy i wdrażamy nawet najbardziej innowacyjne projekty internetowe, świadcząc usługi z zakresu web design i web development. Naszym głównym celem jest działanie z pasją, spełnianie wszystkich indywidualnych wymagań w obszarze projektu, indywidualne podejście do Klienta i stosowanie rozwiązań out-of-the-box. Nasze usługi kierujemy zarówno do startupów, jak i do największych korporacji.

Dzięki temu, możemy się pochwalić rozbudowanym portfolio. Dotychczas mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z takimi firmami jak Saturn, Media Markt, Eventim, Netto, CEWE, Douglas, Amadeus i wieloma innymi. Cieszymy się również, że nasze rozszerzenie dla Amazon - Amazon Payment - jest wykorzystywane w całej Europie.

 creativestyle.pl

Currency One SA to operator serwisów Internetowykantor.pl oraz Walutomat.pl, liderów w branży internetowej wymiany walut. Firma powstała przez połączenie podmiotów we wrześniu 2013 r. Obecnie posiada ponad 50% udziałów na rynku wymiany walut online. W 2014 r. jej obrót przekroczył 10,4 mld zł. Współpracuje z ponad 20 bankami, oferując tanią i bezpieczną wymianę walut opartą o przelewy bankowe. Klienci serwisów w porównaniu do kursów bankowych oszczędzają nawet do 8%. Wymian można dokonać w 20 walutach, w tym w CHF, USD, EUR, GBP.

https://currency-one.com/

CzerwonaMaszyna.pl jest sklepem z ekskluzywnym wyposażeniem wnętrz. W ofercie znajduję się mnóstwo pomysłów na trafiony prezent. Firma działa na rynku od 2003 roku. W 2006 roku sklep zajął I miejsce w kategorii Dom i Wnętrze, w Ogólnopolskim Rankingu Sklepów Internetowych organizowanym przez redakcje Wprost i Money.pl. 
W 2010 r. CzerwonaMaszyna.pl otrzymała specjalne wyróżnienie  w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku  organizowanym przez Fundację Kronenberga.

czerwonamaszyna.pl

Dazumi Sp. z o.o. działająca na rynku od 2007 r. to spółka zajmująca się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi dla rynku e-commerce oraz branży logistycznej, współpracująca z największymi firmami kurierskimi na świecie. Dazumi jest Operatorem najnowszego rozwiązania logistycznego na rynku e-commerce- sieci Punktów Odbioru STACJA Z PACZKĄ realizowanego wraz z marką ORLEN.

dazumi.pl

Decathlon to sieć sklepów w całej Polsce oraz sklep internetowy. Do wyboru mamy aż 70 różnych sportów (piłka nożna, pływanie, koszykówka, jeździectwo, kolarstwo i wiele innych), do których możemy zakupić odpowiedni sprzęt, akcesoria oraz ubiór w atrakcyjnych cenach, zarówno jako początkujący jak i zaawansowany sportowiec. Każdy rodzaj dostawy jest bezpłatny, towar można zwrócić lub wymienić w każdym sklepie Decathlon.

www.decathlon.pl

Deltavista Services Sp. z o.o. - operator rozwiązań do zarządzania ryzykiem na bazie DSPONE. W oparciu o doświadczony zespół kilkudziesięciu inżynierów i analityków danych oferujemy pełną gamę nowoczesnych produktów i rozwiązań z zakresu optymalizacji procesów podejmowania decyzji kredytowych.

Oferta Spółki umożliwia inteligentną identyfikację osób lub firm oraz powiązań między nimi, integrację wszystkich znaczących źródeł danych, a także zastosowanie indywidualnych modeli oceny scoringowej oraz reguł wykrywających próby wyłudzenia.

deltavista.pl

Grupa Dentsu Aegis Network jest pierwszą prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej, odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. Dentsu Aegis Network Polska oferuje klientom pełną ofertę usług w obszarach: strategii, kreacji, mediów, technologii i badań.

Dążymy do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Dentsu Aegis Network z siedzibą w Londynie działa w 123 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 27 000 specjalistów. Więcej informacji na: www.dentsuaegisnetwork.pl

Dotmarketing specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu efektywnych rozwiązań z zakresu e-marketingu, e-PR i customer service w Internecie. Tworzymy szyte na miarę rozwiązania informatyczne wspierające działania sprzedażowe i procesy biznesowe Klienta. Sprytnie wdrażamy aplikacje i platformy dostępne na rynku. Posiadamy doświadczenie zdobyte dzięki obsłudze m. in. operatorów logistycznych, wiodących podmiotów sektora usług medycznych i firm turystycznych."

www.dotmarketing.pl

Dotpay S.A. - istnieje na rynku od 2001 roku (do 2008 roku pod nazwą AllPay), jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet. Kilkanaście lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na dziesiątki tysięcy współpracujących z serwisem firm, które wybrały Dotpay jako serwis obsługujący ich płatności.

dotpay.pl

E-commerceManager.pl to blog e-commerce managera poświęcony szeroko pojętej tematyce e-commerce & digital marketing.
 
E-commerceManager.pl to także propozycja usług jakie mogę świadczyć dla Twojej firmy by skutecznie wesprzeć Cię w świecie on-line i z sukcesem rozwijać Twój e-biznes.

 

Edrone to pierwszy CRM dla e-commerce. System zbiera i przetwarza wszystkie informacje o zachowaniu użytkownika w sklepie, aby przywracać klientów za pomocą gotowych scenariuszy Marketing Automation. Błyskawiczna integracja ze sklepem za pomocą wtyczki uruchamia przywracanie porzuconych koszyków, program lojalnościowy, dynamiczne newslettery z przeglądanymi produktami a nawet Social Media marketing.

https://edrone.me/pl/

EIA Polska

Naszą misją są profesjonalne branżowe konferencje i targi. Organizujemy prestiżowe konferencje o płatnościach, e i m-commerce oraz spotkania, podczas których usługodawcy i usługobiorcy, zaangażowani w e-handel, mogą nawiązać współpracę, wymienić doświadczenia i zaprezentować ofertę. Organizowane przez nas targi przyciągają dostawców i odbiorców usług sprzedaży elektronicznej, wszystko to na najwyższym poziomie. Świadczymy także usługi doradcze z zakresu świata płatności i innowacji płatniczych.

www.eia.com.pl


EKLEKTIKA Learning & Business Solutions oferuje specjalistyczne usługi językowe dla e-biznesu na terenie całej Polski. Ponad 15 000 godzin kursów językowych dla branży e-commerce, nowoczesne narzędzia multimedialne, najnowsze materiały branżowe.
 

Specjalistyczne kursy językowe dla e-commerce m.in.: 

 • Płatności elektroniczne
 • Bezpieczeństwo w sieci
 • Marketing internetowy
 • Modele biznesowe
 • Najlepsze praktyki w branży
 • Logistyka
 • Język prawniczy
 • IT w e-commerce i in.
   

Tłumaczenia dla e-commerce:

 • Tłumaczenia stron www
 • Copywriting
 • Umowy
 • Instrukcje i gwarancje i in. 
   

 eklektika.pl

Ekskluzywna.pl to jeden z największych sklepów internetowych, który od kilku już lat oferuje swoim Klientom najwyższej jakości bieliznę, wysokogatunkową odzież, niebanalne dodatki oraz luksusowe kosmetyki. Tym, co wyróżnia nas na tle silnej konkurencji jest niesłychanie szeroki asortyment, konkurencyjne ceny i szybka realizacja zamówień. Setki modeli dostępnych od ręki, najpopularniejsze marki, najmodniejsze kroje oraz liczne promocje i wyprzedaże sprawiają, że nawet najbardziej wymagający Konsumenci znajdą tu produkty, które z pewnością spełnią ich oczekiwania.

http://ekskluzywna.pl/

Empik.com to sklep internetowy działający na polskim rynku od 1998 roku, należący do NFI EM&F i zarządzany przez spółkę E-commerce Services sp. z o.o. (ECS) . W szerokiej ofercie znajdują się: książki, muzyka, filmy, gry i konsole, elektronika, zabawki oraz nowe kategorie produktów: perfumy i kosmetyki oraz akcesoria sportowe. Pod marką Empik.com działają także sklepy empikfoto.pl i empiktravel.plEmpik.com jest w czołówce najczęściej odwiedzanych witryn e-commerce w Polsce i liderem w obsługiwanych kategoriach produktowych. Co roku Empik.com wyróżniany jest wieloma prestiżowymi nagrodami branżowymi oraz nagradzany za wysoką jakość obsługi klienta.

empik.com

e-Muzyka oferuje kompleksowe rozwiązania typu B2B (business to business) dla partnerów działających na rynku dystrybucji multimediów.Zakres świadczonych przez firmę usług obejmuje większość etapów występujących przy wprowadzaniu produktów do sprzedaży, począwszy od produkcji kontentu mulitmedialnego a skończywszy na jego dystrybucji bezpośrednio do klientów indywidualnych. Dzięki szerokiej ofercie katalogowej oraz elastyczności w kształtowaniu koszyka usług nasza firma znajduje uznanie wśród wielu poważnych uczestników rynku.Wśród najważniejszych naszych dokonań należy wymienić fakt, iż e-Muzyka jako jedna z pierwszych firm w Polsce stworzyła trwały pomost pomiędzy branżami muzyczną i telekomunikacyjną, wprowadzając w życie normy niezbędne dla respektowania praw twórców oraz kształtowania korzystnych relacji z dystrybutorami.

e-muzyka.pl

eStoreMedia pomaga producentom maksymalizować sprzedaż ich produktów w sklepach internetowych, a także budować wizerunek marki w oparciu o treści przekazywane przez e-sklepy. eStoreMedia powstała w 2009 roku. Firma prowadzi projekty w przeszło 20 krajach, a kluczowymi klientami są m.in. Google, Gillette, Philips, Procter & Gamble, Nutrica oraz Żywiec Zdrój. Głównymi usługami firmy są badania sklepów internetowych (eStoreCheck.com) oraz produkcja i dystrybucja opisow produktów (OpisyProduktow.pl).

estoremedia.pl

E-zabawkowo.pl to szybkie i bezpieczne zakupy w Internecie. Od 2008 roku można u nas kupić wysokiej jakości, starannie dobierane produkty dla dzieci. W ofercie sklepu znajduje się asortyment ponad 150 producentów, począwszy od zabawek, poprzez foteliki samochodowe, place zabaw, meble dla dzieci i wiele więcej. Zaopatrujemy również placówki oświatowe. W 2012 roku zajęliśmy II miejsce w konkursie Wirtualny Lider Branżowy organizowanym przez branżową gazetę Świat Zabawek.

E-zabawkowo.pl

Evigo, e-commerce news to serwis informacyjny o internetowym handlu detalicznym w Polsce i na świecie. Codziennie publikujemy wiadomości na temat rozwoju e-sklepów, sprzedaży wielokanałowej, trendów w e-commerce oraz social media marketingu. W Evigo opisujemy też rozwiązania w logistyce, nowe systemy płatności internetowych, webdesign, a także startupy związane z rynkiem e-commerce.

W domenie Evigo.pl publikujemy serwis w języku polskim, a w Evigo.com po angielsku. Oba serwisy oferują darmową subskrypcję newslettera. Zapraszamy do lektury

evigo.pl

evigo.com

FASHION HOUSE Group (FHGR) jest wiodącym graczem w sektorze centrów typu outlet w Europie oraz największym deweloperem i operatorem takich projektów w Europie Środkowo-Wschodniej i Rosji. Grupa wybudowała i obecnie zarządza 5 centrami outletowymi FASHION HOUSE Outlet Centre w Polsce, Rumunii i Rosji o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej prawie 100,000 mkw i aktualnie realizuje projekt w Sankt Petersburgu. 
FASHION HOUSE Group jest częścią Liebrecht & wooD Group, europejskiej firmy deweloperskiej, która od ponad 20 lat jest aktywna na największych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

http://fashionhouse.com/pl/

Fast White Cat SA to firma z branży IT, której oferta skierowana jest do firm handlowych i produkcyjnych zainteresowanych sprzedażą B2C lub B2B poprzez kanał internetowy. Jako Premier Business Partner IBM, Fast White Cat oferuje swoim Klientom usługę kompleksowego zarządzania sklepami internetowymi w modelu success fee, wykorzystując przy tym innowacyjne i zaawansowane rozwiązania oparte o narzędzia IBM,  które wg badań Forrester należą do najlepszych na świecie w swojej kategorii.  

fastwhitecat.com

Grupa FIEGE z siedzibą w Greven (Niemcy) jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie. Firma specjalizuje się w obsłudze zintegrowanych i kompleksowych łańcuchów dostaw. Dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3 mln m² i zatrudnia ponad 11 tys. pracowników na całym świecie. Jej gęstą sieć logistyczną tworzy 200 placówek i partnerów w 17 krajach.

Na polskim rynku Grupa FIEGE obecna jest od 1997 roku i zatrudnia 700 osób. Obsługuje 170 tys. m² powierzchni magazynowej. FIEGE w Polsce świadczy usługi dla różnych branż m.in. spożywczej, przemysłowej, motoryzacyjnej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG. Domeną firmy jest dostarczanie klientom zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań logistycznych, a także skuteczne i optymalne kosztowo zarządzanie łańcuchem dostaw w oparciu o najnowocześniejsze systemy informatyczne. W 2011 roku FIEGE Sp. z o.o. została zaliczona do grupy najbardziej pożądanych pracodawców w branży logistycznej, na podstawie ankiety przeprowadzonej przez międzynarodową firmę rekrutacyjną wśród specjalistów i menadżerów. W 2012 roku FIEGE Sp. z o.o. została laureatem nagrody „Najwyższa Jakość 2012”. FIEGE Sp. z o.o. w 2012 roku została również odznaczona certyfikatem ‘Wiarygodna Firma’, przyznawanym przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą  Dun & Bradstreet. Od 2013 roku FIEGE jest członkiem koalicji na rzecz przyjaznej rekrutacji.

fiege.pl

First Data

First Data to światowy lider na rynku usług finansowych. Ponad sześć milionów klientów z branży handlowej i bankowej korzysta z nowatorskich usług i rozwiązań płatniczych dostarczanych przez 24,000 pracowników firmy w 35 krajach świata.

W Polsce firma działa pod marką Polcard, świadcząc kompleksową obsługę płatności w terminalach POS dla 35 000 przedsiębiorców, współpracując ponadto z 30 bankami w obszarze wydawnictwa kart i obsługi bankomatów. Wspierając rozwój biznesu swoich klientów, FirstData rozszerzyła ofertę produktową o nowatorski system Payeezy℠, umożliwiający wszystkim sprzedawcom łatwą obsługę płatności w internecie.  Dzięki Payeezy każdy przedsiębiorca może wprowadzić system sprzedaży online porównywalny z systemami wykorzystywanymi przez największe sklepy internetowe, zapewniając swoim klientom proste i przyjazne środowisko zakupów.

https://www.polcard.pl

FLY.pl - Jesteśmy internetowym biurem podróży, oferującym pod adresem www.fly.pl starannie dobraną, kompletną ofertę wszystkich największych organizatorów turystyki. Sprzedajemy bilety ok. 640 linii lotniczych z całego świata, w swoich bazach posiadamy ok. 230.000 hoteli i obiektów wakacyjnych. Wszystkim klientom oferujemy profesjonalne wsparcie eksperckie naszych doradców urlopowych. Wycieczki na fly.pl objęte są gwarancją najniższej ceny, a do każdego zakupu dodajemy punkty PAYBACK. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, a spółka FLY.PL S.A. jest notowana na rynku NC Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

fly.pl

FreshMail to Intuicyjny system, bogaty w narzędzia optymalizacyjne rozbudowane raporty oraz wiele funkcjonalności, które pozwolą Ci tworzyć skuteczne kampanie email marketingowe. Dzięki narzędziu jakim jest FreshMail Designer, możesz samodzielnie stworzyć profesjonalny mailing. 

FreshMail to system, dzięki któremu zapewnisz sobie stałą komunikację ze swoimi klientami, ale także wsparcie profesjonalistów, specjalizujących się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu e-mail marketingu.
 

Serwis Furgonetka.pl jest resellerem usług kurierskich i oferuje przewóz przesyłek we współpracy z dziewięcioma największych przewoźników w kraju. Jego użytkownicy mają możliwość nadawania zarówno przesyłek krajowych, międzynarodowych jak i miejskich. Jednocześnie serwis nie wymaga deklaracji wolumenu oraz podpisywania umów. Furgonetka.pl oferuje dodatkowo usługi niedostępne u samych przewoźników, jak zwrot pobrania w 24 godziny od doręczenia paczki, czy darmową aplikację mobilną. 

http://furgonetka.pl/

Gandalf to jedna z najbardziej uznanych księgarni internetowych w Polsce i lider w dystrybucji podręczników szkolnych w internecie. Księgarnia funkcjonuje na rynku od 2004 r., a w jej bazie znajdują się rozmaite produkty, m.in. podręczniki i pomoce szkolne, książki beletrystyczne, poradniki, albumy, a także reportaże i publikacje naukowe. Gandalf oferuje także bogaty wybór filmów, puzzli od największych światowych producentów, szeroki wachlarz audiobooków, a także e-książek i e-książek audio.  

gandalf.com.pl

GetResponse to narzędzie do email marketingu i zarządzania kampaniami online. Pomaga tworzyć targetowane listy subskrybentów, wysyłać newslettery, video emaile i kampanie follow-up. Wysyłaj wiadomości o responsywnym designie, korzystaj z marketing automation, setek szablonów, kreatora landing pages oraz narzędzi do analiz i statystyk.

www.getresponse.pl

Globkurier.pl
Od 10 lat profesjonalnie zajmujemy się świadczeniem usług kurierskich. Transportujemy przesyłki na terenie Polski, jak i do ponad 190 krajów na całym świecie. Posiadamy integracje z 15 platformami sprzedażowymi, dzięki czemu pozwalamy naszym klientom na całkowite zautomatyzowanie procesów logistycznych. Gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo i pewność dostawy w atrakcyjnej cenie. Korzystając z serwisu można jednym kliknięciem porównać ceny i jakość usług firm kurierskich.

Gorseciarka.pl to sklep z elegancką bielizną damską. Dla Kobiet ceniących jakość i bogate wzornictwo.

http://gorseciarka.pl/

Firma GRY-OnLine Spółka Akcyjna należy do grupy wiodących firm sektora zaawansowanych technologii, które z powodzeniem wprowadzają na polski rynek wzór łączenia klasycznej ekonomii, płatnych i darmowych usług internetowych, skutecznych metod zarządzania i nowoczesnych rozwiązań rynkowo-technologicznych. 
Od maja 2011 GRY-OnLine S.A. jest częścią NFI Empik Media & Fashion S.A. (EMF)

gry-online.pl

HONKI – Wirtualny świat. Rzeczywiste korzyści.

Od 15 lat projektujemy, wdrażamy, integrujemy i rozwijamy komunikację z zakresu marketingu internetowego. Naszą domeną są multimedia, e-marketing, serwisy WWW, sklepy internetowe, dedykowane systemy informatyczne, aplikacje mobilne i e-mail marketing.

Z sukcesem rozwijamy system zarządzania treścią Page_Editor, stanowiący bazę dla większości wdrożeń w zakresie: e-commerce, portali, serwisów WWW, blogów, ekstranetów i intranetów.

Integrujemy się z wszystkimi i wszystkim dla automatyzacji procesów, satysfakcji i zysku klientów.

4,7/5 to ocena pracy agencji w badaniu satysfakcji klientów realizowanym przez Instytut Millward Brown SMG/KRC.

Pracujemy dla klientów z 17 krajów. W portfolio znajdziecie marki: Babyono, B.Braun , Cargill, Fixit-Gruppe, Generali, Inoutic/Deceuninck, Konfederacja Lewiatan, Kreisel, Küberit, Poli-Eco Group, Port Lotniczy Poznań-Ławica, Selena, Uniqa i inne.

www.honki.pl

Na rynku działamy od 2007 roku. Nasz zespół tworzą uznani w branży eksperci, pracujący od wielu lat przy skomplikowanych projektach informatycznych. Dostarczamy rozwiązania hostingowe związane z bazami danych osobowych, z utrzymaniem platform e-commercowych oraz hostingiem www, dla serwisów objętych kampaniami reklamowymi. Jesteśmy partnerem Google w ramach programu Google Apps. Ponadto zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań opartych o cloud computing Amazon. Nasze wieloletnie doświadczenie w realizacji wymagających projektów internetowych pozwala nam świadczyć na najwyższym poziomie również usługi w zakresie zarządzania serwerami.

hostersi.pl

Firma hybris umożliwia przedsiębiorstwom na całym świecie wzrost sprzedaży towarów, usług oraz treści cyfrowej poprzez każdy możliwy kanał lub rodzaj urządzenia. hybris dostarcza oprogramowanie OmniCommerce™, które umożliwia wdrożenie nowoczesnych procesów zarządzania danymi oraz sprzedażą, dzięki którym firma otrzymuje indywidualną prezentację swoich produktów, zamówień i klientów, ci zaś spójną informację dotyczącą firmy. Oprogramowanie hybris omni-channel jest zbudowane na jednej platformie i oparte na otwartych standardach. Rozwiązanie umożliwia wdrażanie innowacyjnych funkcji, jest wydajne co pozwala na utrzymanie niskiego całkowitego kosztu posiadania oraz skalowalne i elastyczne, dzięki czemu przedsiębiorstwa nie będą potrzebowały wdrażać dodatkowych platform e-commerce.     
   
Oba wiodące przedsiębiorstwa analityczne określają firmę hybris mianem „lidera” i zaliczają ją do pierwszej dwójki lub trójki w branży. Firma hybris oferuje swoje rozwiązanie w formie instalacji lokalnej, oprogramowania udostępnianego na żądanie oraz w wersji zarządzanej/udostępnianej w hostingu, dzięki czemu każde przedsiębiorstwo, niezależnie od wielkości, zyskuje maksymalną swobodę wyboru. Z oprogramowania hybris korzysta już ponad 500 klientów instytucjonalnych, w tym tak znane marki jak: Coca-Cola, P&G, Hornbach, Nespresso, Bridgestone, Kaiser+Kraft, Rexel, Levi’s, Lufthansa, Nikon and Toys“R”Us. 

hybris.com

IDEACTO jest agencją eCommerce wspierającą swoich klientów w sprzedaży w Internecie. Realizacje firmy w dużej mierze opierają się o rozbudowaną analitykę oraz badania czego efektem jest budowa efektywnych stron i sklepów internetowych.
 
Agencja ma rozwinięty profil badawczy oraz analityczny wsparty silnym działem kreacji. 
Dzięki temu realizujemy projekty holistycznie z uwzględnieniem zarówno potrzeb użytkowników jak i ograniczeń technicznych danego rozwiązania.
 

INIS Sp. z o.o. od 2010 roku nieustannie stawia na rozwój, zarówno swojej oferty, jak i narzędzi. INIS to spółka skupiona na tworzeniu i dostarczaniu najbardziej efektywnych rozwiązań dla reklamodawców, wydawców i przedsiębiorców, którzy wiedzą, że Internet stał się potężnym narzędziem w obecnych czasach.

www.inis.pl

InPost od lat wyznacza nowe standardy w branży e-commerce. Już ponad 5 tys. e-sklepów korzysta z szybkiej, taniej i wygodnej opcji dostawy rozszerzonej niedawno o opcję wysyłki cross-border. Solidne zaplecze logistyczne i bogate doświadczenie firmy znajdują zastosowanie w coraz szerszym zakresie oferowanych usług. Rezultatem działań firmy jest realizacja Zintegrowanej Oferty InPost. Paczkomaty, listy, kurier – to wszystko w ramach najbardziej kompletnej propozycji branży pocztowo-kurierskiej na rynku. 

www.inpost.pl

Firma Intellive działa od 2011 roku. Naszym celem jest wspieranie i rozwój wszystkich tych, którzy działają na polskim e-commerce. Przetwarzamy duże wolumeny danych sprzedażowych oraz gromadzimy informacje o opiniach na temat sklepów internetowych z rynku. Budujemy rozwiązania dla konsumentów (www.loopa.eu), które pozwalają kupować od najlepiej ocenianych sklepów. Mamy również bogatą ofertę dla biznesu. Znajdują się w niej analizy i raporty sprzedażowe, dotyczące wybranych rynków. Pozwalają one na obserwację aktualnej sytuacji i dostosowanie do niej oferty oraz form promocji. Wybrane fragmenty analiz publikujemy na blog.loopa.eu.

loopa.eu

Dzięki metodzie płatności inviPay sklepy internetowe B2B sprzedają bezpiecznie do wszystkich Klientów, którzy chcą dokonać u nich zakupu na fakturę z odroczonym terminem. inviPay zabezpiecza wynagrodzenie sklepu na etapie zamówienia klienta, następnie sklep dostarcza towar i wypłaca z inviPay swoje wynagrodzenie. Kupujący za to odbiera towar i jeżeli spełnia on jego oczekiwania to spłaca fakturę w terminie płatności lub w prosty sposób wydłuża sobie ten termin nawet do 120 dni.

Tym sposobem inviPay zwiększa bezpieczeństwo dwóch stron transakcji oraz istotnie poprawia komfort robienia zakupów.

www.invipay.com

 

Currency One SA – operator serwisów InternetowyKantor.pl oraz Walutomat.pl. Firma powstała przez połączenie podmiotów we wrześniu 2013 r. Obecnie posiada 53% obrotów na rynku wymiany walut online. Współpracuje z 22 bankami, oferując tanią i bezpieczną wymianę walut opartą o przelewy bankowe. Z serwisów korzysta 220 tys. klientów, którzy w porównaniu do kursów bankowych zaoszczędzili 400 mln zł. 

InternetowyKantor.pl - to pierwszy w Polsce kantor online. Założony w 2010 r. przez Michała Czekalskiego i Łukasza Olka serwis daje możliwość bezpiecznej, szybkiej i taniej wymiany walut. Aby z niego korzystać, wystarczy mieć konto walutowe, które w większości banków można założyć przez internet w kilka minut. Z serwisu korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne, szczególnie kredytobiorcy i turyści. W lutym 2014 r. z serwisu skorzystało już 126 tys. użytkowników, którzy zaoszczędzili do 6% w porównaniu do standardowych ofert banków. Serwis sprzężony jest z systemami 22 banków, do których klienci mają bezpłatne przelewy. Przyjmuje również przelewy bezpośrednio z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec i Szwajcarii. 90% transakcji odbywa się w mniej niż 15 min. Serwis ma aktualnie 99% pozytywnych opinii w niezależnym serwisie opineo.pl (98 tys. komentarzy).
 

Walutomat.pl – pierwszy na świecie serwis wymiany walut przez internet. Powstał w 2009 r. Jego twórcą jest Tomasz Dudziak – współtwórca allegro.pl. Użytkownicy Walutomatu mogą bezpośrednio, między sobą wymieniać waluty, indywidualnie ustalając kursy kupna i sprzedaży. Taki model działania pozwala pominąć pośrednictwo banków i tradycyjnych kantorów. Dzięki trójstopniowemu systemowi weryfikacji i zabezpieczeń, serwis gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji. Dzienna wartość transakcji sięga nawet 51 mln złotych, a od 2009 roku 100 tys użytkowników wymieniło ponad 11,5 mld złotych. Zaoszczędzili dzięki temu do 6% w porównaniu do standardowych ofert banków.

internetowykantor.pl

Jash Technologie dysponuje wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym zaistniejecie w Internecie zarówno z witryną internetową, jak i e-sklepem opartym o rozwiązania PrestaShop. Skorzystajcie z szerokiego wachlarza naszych usług w najlepszych taryfach na rynku pod względem stosunku jakości do ceny. Proponujemy Wam prace interwencyjne na podstawie stawki godzinowej, jak i kompleksową obsługę projektu (koncepcja graficzna, wsparcie techniczne, administracja, hosting), które sprawią, że Wasza strona ujrzy światło dzienne.

http://jash.pl/

Właścicielem perfumerii internetowej laselection.pl jest firma Subkombi.plPerfumeria La Selection Powstała z myślą o ludziach wymagających, którzy przede wszystkim cenią sobie jakość i niepowtarzalny styl. Dla nas perfumy to sztuka oraz emocję, uczucia i historia z życia która na zawsze pozostaje w pamięci. Nasza oferta to luksusowe, niszowe marki z całego świata. Zapachy tworzone z pasja przez wybitnych Artystów Perfumiarzy takich jak Mark Buxton, Ramon Bejar czy Nathalie Lorson. Pracujemy z myślą o klientach dla których indywidualizm — to duża wartość osobista.

www.laselection.pl

 

http://www.ldp.com.pl/

Projektujemy i wdrażamy efektywne i użyteczne rozwiązania eCommerce. Dostarczamy usługi i produkty, które przynoszą zwrot z inwestycji.

W zespole pracują projektanci, programiści i testerzy. Zajmujemy się całością projektu – analizą, koncepcją, strategią, prototypami, grafiką i technologią. Każde rozwiązanie testujemy na kilkudziesięciu urządzeniach mobilnych w naszym Test Labie. Mamy wdrożenia dla dużych marek polskich i europejskich z sektora finansów, bankowości, medycyny i przemysłu.

http://www.lizardmedia.pl/

Doświadczenie zdobyłem w Grupie Allegro. Stworzyłem i koordynowałem projekt Edukacyjnych Spotkań Allegro, w którym prowadziłem wykłady i warsztaty. Na wolnym rynku nie stronię od dużych klientów. W moje umiejętności szkoleniowe zaufały firmy takie, jak: Onet, Agora czy EduInvest. Z mojego doradztwa korzystał Lidl Polska, a obecnie Raben Group. Selekcjonuję projekty, w których się udzielam, ale kiedy zaczynam pracę dla Ciebie, robię to na 100%.

http://mariuszwesolowski.pl/

MEDIEN SERVICE to firma konsultingowa Sławomira Cieślińskiego (rok zał. 1993), od wielu lat wyspecjalizowana w zakresie elektronicznej gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem systemów identyfikacyjnych i transakcyjnych. Przede wszystkim zajmuje się takimi tematami i obszarami zastosowań jak :

 • karty plastikowe i systemy kartowe dla wielu zastosowań (przede wszystkim systemy kart płatniczych, kart zdrowia, dokumentów identyfikacyjnych), obrót bezgotówkowy
 • organizacja konferencji kartowych, szkoleń, specjalistycznych eventów,
 • lobbing w zakresie e-gospodarki, e-zdrowia, e-podpisu i e-administracji (od 2006r.),
 • edukacja i upowszechnianie wiedzy o nowoczesnej gospodarce elektronicznej.

http://medienservice.com.pl/

Meblobranie.pl to sklep internetowy oferujący meble i elementy wyposażenia wnętrz. Z pasją i zaangażowaniem rozwijamy sprzedaż mebli do domu, biura i ogrodu. Jesteśmy największym internetowy sprzedawcą mebli i dodatków ogrodowych przeznaczonych na taras i balkon. Aktywnie współpracujemy ze sprawdzonymi polskimi i zagranicznymi dostawcami oferując wyłączenie sprawdzone produkty. Profesjonalne doradztwo oraz wysoką jakość obsługi znajduje potwierdzenie w pozytywnych opiniach klientów.

Wybrane produkty wysyłamy w ciągu 24h zapewniając bezpłatną dostawę na terenie całej Polski.

 www.meblobranie.pl

MęskieGacie.pl to sprofilowany sklep z wyselekcjonowaną bielizną męską z całego świata. W ofercie sklepu znajdują się znane marki, w tym wiele niedostępnych do tej pory w Polsce. 

MęskieGacie.pl to miejsce dla tych, którzy w wyborze bielizny są wymagający i nie pozostawiają miejsca na żadne kompromisy. To miejsce dla tych, którzy cenią sobie niepowtarzalny styl, doskonałą jakość i wygodę. To miejsce właśnie dla Ciebie. Odrzuć przeciętność. Bądź pewny siebie. Noś dobre gacie !

www.meskiegacie.pl

Mobile Institute to nowoczesna agencja badawcza wspierająca sprzedaż i promocję. Umożliwiamy firmom prowadzenie mądrego biznesu opartego o wiedzę rynkową oraz zarządzanie wizerunkiem w oparciu o stały feedback z rynku. W projektach badawczych wykorzystujemy na niespotykaną dotąd skalę urządzenia i technologie mobilne. Prowadzimy monitoring opinii w punktach i kanałach sprzedaży, podczas eventów, na stronach internetowych i w aplikacjach mobilnych, mailowo oraz wykorzystując QR kody w materiałach reklamowych i na produktach. Z naszą pomocą, oprócz badania, można łatwo przeprowadzić także promocję, konkurs lub quiz dla konsumentów. Wyniki badań i monitoringu dostarczamy klientom poprzez panel raportowy online, dzięki czemu wiedzę masz zawsze pod ręką.

www.mobileinstitute.eu   

Mr Target Sp. z o.o. to agencja marketingu efektywnościowego online. Firma oferuje usługi z zakresu performance, e-mail marketingu, programmatic marketingu, search engines advertising, programów afiliacyjnych oraz rozbudowy i zarządzania bazami danych.

www.mrtarget.pl

NaSpółę to platforma z branży sharing economy, w której można porozumieć się z drugą, nieznaną osobą w celu podzielenia kosztów np. podczas wspólnych zakupów, bo przykładów zastosowania tej idei jest dużo więcej. Gdy jest promocja „drugi produkt 50% taniej” i nie chcemy kupować tego drugiego produktu ogłaszamy się na platformie NaSpółę i szukamy w sposób bezpieczny osoby chcącej zrobić podobne zakupy. NaSpółę to jedyny serwis, który potencjalnemu Klientowi daje możliwość wykorzystania promocji, czy też obniżenia kosztów w sposób inny niż oferuje rynek.

www.naspole.pl

nazwa.pl od 1997 roku tworzy i dostarcza kompleksowe usługi, dzięki którym już ponad pół miliona użytkowników zaistniało w sieci. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost. Klienci nazwa.pl zarejestrowali już ponad 600 000 domen. Firma jest jednym z liderów branży hostingowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Ten sukces został osiągnięty dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu. Wspólną cechą ludzi tworzących nazwa.pl jest pasja, która pozwala każdego dnia odpowiadać na potrzeby klientów.

nazwa.pl

Netsprint - twórca polskiego ekosystemu reklamowego o zasięgu 97% użytkowników. Narzędzia i technologie oferowane przez Netsprinta wspierają czołowe firmy e-commerce w efektywnym docieraniu do klientów w internecie poprzez: * spersonalizowane reklamy Adkontekst eCommerce nastawione na nowych użytkowników i retargeting * sieć ContentStream - content marketing, który wspiera sprzedaż * sieć natywnej reklamy e-commerceProductStream * platformę RTBAdfocus * wyszukiwarkę dla e-sklepów Netsprint Search. Sercem ekosystemu reklamowego są dane o użytkownikach (zainteresowania, intencje zakupowe, demografia, zawody) gromadzone na platformie Netsprint Audience.

NoNoobs.pl S.A. specjalizuje się w organizacji wydarzeń, których tematyka porusza różne aspekty nowych technologii i ich wpływu na biznes. Mamy za sobą takie projekty jak Ecommerce Trends, Generation Mobile, Social Enterprise, Game Industry Trends, Revenue Trends, Performance Marketing Day, czy adUniverse, której głównym tematem jest nowy ekosystem cyfrowego marketingu. W ciągu trzech lat działania zrealizowaliśmy z sukcesem 18 konferencjii wydaliśmy 7 raportów. Niebawem ruszamy również z działem szkoleń i warsztatów.

www.nonoobs.pl

Oktawave jest innowacyjną platformą infrastruktury na żądanie (IaaS), w ramach której można uruchomić, przetwarzać lub przechowywać dowolne zasoby - stronę WWW, aplikację biznesową, projekt startupowy lub rozwiązanie korporacyjne. Portfolio usług Oktawave obejmuje przede wszystkim środowiska serwerowe w chmurze (OCI), bezpieczny oraz najszybszy na świecie system przechowywania i przetwarzania danych (OVS, OCS), a także środowiska bazodanowe i aplikacyjne. 

https://www.oktawave.com/pl/

Sklep internetowy z bielizną, strojami kąpielowymi i odzieżą damską i męską. Markowi producenci, wysoka jakość produktów i profesjonalna obsługa klienta - to nasza domena. 

olive.pl

Optimise  jest spółką grupy AdNext, wyspecjalizowaną w performance marketingu. Pomaga klientom przygotowywać i wdrażać innowacyjne strategie pozyskiwania i utrzymywania konsumentów, zwiększając ilość i wartość dokonywanych sprzedaży oraz uzyskując lepsze wskaźniki rentowności ROI.

www.optimise.pl

 

 

Profesjonalne narzędzie do e-mial marketingu!

optivo GmbH to wielokrotnie nagradzany lider e-mail marketingu w Europie. Firma powstała w 2001 r. w Berlinie, zaś w 2013 dołączyła do grupy przedsiębiorstw Deutsche Post DHL. Naszym głównym produktem jest narządzie do profesjonalnego e-mail marketingu optivo® broadmail. Ponad 100 specjalistów w swojej dziedzinie (w tym ponad 30 developerów odpowiedzialnych za rozwój narzędzia) pracuje na sukces naszych klientów. Oferujemy kampanie Marketing Automation, elastyczny i dynamiczny szablon newsletterów Template Kit wzbogacony o funkcję Mobile, targetowanie wysyłek i wybranych części newslettera do odpowiednich grup docelowych, narzędzie do rekomendacji produktów, Zaawansowanie Raportowanie oraz know-how naszych pracowników, którzy dzielą się z klientami swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając im optymalizować prowadzone przez nich działania e-mail marketingowe.

Poza innowacyjnym i rozwiniętym technologicznie narzędziem optivo® broadmail, przykładamy dużą wagę do rozwijania oraz edukowania naszych obecnych i potencjalnych klientów w zakresie najlepszych praktyk e-mail marketingowych. W ramach Akademii optivo organizujemy bezpłatne, całodniowe szkolenia z profesjonalnego e-mail marketingu oraz regularnie wysyłamy newslettery i wskazówki z inspiracjami oraz trendami w e-mail marketingu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą optivo oraz założenia darmowego konta testowego, jak również zrealizowania wysyłki testowej do bazy własnej.Chcemy sprawić, aby e-mail marketing był prosty, efektywny i skuteczny.

optivo.pl

Tworzymy dedykowane aplikacje dopasowane do wymagań naszych klientów. Wśród realizowanych przez znas projektów są start-upy, portale firmowe, strony www, gry i aplikacje Facebook.

Handel internetowy to nasza specjalność. Budujemy systemy sprzedażowe B2C oraz B2B , projektujemy i optymalizujemy strony produktowe, integrujemy systemy, doradzamyi poprawiamy efektywność istniejących rozwiązań.

Urządzania mobilne to pomost między światem wirtualnym i realnym. Dostarczamy rozwiązania na platformy Windows Phone, Android, IOs oraz BlackBerry Dzielimy się naszą wiedzą, która stanowi największą wartość zespołu.

Przeprowadzamy audyty usability, SEO oraz prowadzimy szkolenia dla klientów chcących rozwijać kompetencje wewnątrz swoich organizacji.

orba.pl

Oro
Firma Oro jest producentem innowacyjnych rozwiązań Commerce budowanych w modelu open-source. Produkty Oro to elastyczna platforma do budowania aplikacji biznesowych – OroPlatform, system do zarządzania relacjami z klientem – OroCRM oraz nowatorska platforma eCommerce dla B2B – OroCommerce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży ecommerce Oro dostarcza innowacyjnych rozwiązań, które mają szansę zrewolucjonizować dotychczasową obsługę klienta.

PayU to jeden z największych dostawców usług płatniczych dla e-biznesów na świecie. Firma jest liderem rynku płatności internetowych w Polsce i na wielu innych lokalnych rynkach. Zakres usług płatniczych oferowanych przez PayU obejmuje m.in. płatności jednym kliknięciem, płatności mobilne w aplikacji sklepu, całkowicie online-owe raty.

PayU charakteryzuje najwyższa rozpoznawalność i zaufanie do marki wśród kupujących. W Polsce co trzeci internauta, który kupuje przez Internet, korzysta z płatności PayU. Jest to także jedna z najsilniejszych marek biznesowych w Polsce w kategorii e-commerce (tytuł Superbrands 2016). Spółka jako pierwsza w kraju uzyskała licencję instytucji płatniczej i podlega nadzorowi KNF.

Międzynarodowa grupa PayU działa w 16 krajach na 4  kontynentach i odpowiada za obszar technologii finansowych w ramach południowoafrykańskiego koncernu Naspers, który pod względem liczby użytkowników w e-commerce zajmuje trzecią pozycję na świecie oraz charakteryzuje się największą dynamiką wzrostu.

 

payu.pl

Sklep-­ppoz.pl to największy w Polsce sklep internetowy zajmujący się sprzedażą zabezpieczeń przeciwpożarowych. Sklep internetowy należy do firmy POL­POŻ Kołton sp Jawna założonej w 1992 r. Gaśnice, apteczki, oznakowania bhp i ppoż, instalacje przeciwpożarowe, klapy dymowe, drzwi przeciwpożarowe, czujniki dymu, czadu i innych gazów. Od początku działalności firmy stawiamy na fachowe doradztwo i gwarancję najlepszych cen. O zadowoleniu naszych klientów świadczą liczne opinie na opineo.pl oraz allegro. Wszystkie sprzedawane produkty posiadają niezbędne certyfikaty i dopuszczenia.

Sklep­-ppoz.pl

Projekt-Net to firma skupiającą pasjonatów i specjalistów z zakresu wdrażania systemów e-commerce, projektów internetowych, metod komunikacji zewnętrznej oraz strategii e-marketingowych.Od 2005 roku tworzymy dla naszych Klientów zgodne z aktualnymi trendami i standardami strony WWW, sklepy internetowe, bazy danych, konta sprzedażowe oraz aplikacje społecznościowe. Realizujemy również kompleksowe działania obejmujące kształtowanie wizerunku marki, publishing, e-marketing oraz zwiększanie wyników e-sprzedaży. Oferowane przez nas rozwiązania oparte są na nowoczesnych i cieszących się najwyższym stopniem efektywności modelach komunikacji B2B i B2C.

http://www.projekt-net.pl/

Profeina to butik komunikacji i PR wyspecjalizowany w obsłudze internetowych i innowacyjnych przedsięwzięć, założony przez Magdaleną Górak. Dobre relacje i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na sprawne osiąganie celów, a specjalizacja pomaga dotrzeć do odpowiednich mediów. Profeina oferuje także autorskie warsztaty z pozycjonowania marki. Dzięki temu, że nie robimy tego, co wszyscy, tak jak wszyscy, osiągamy spektakularne rezultaty. 

http://profeina.pl

Dialcom 24 Sp. z o.o - Serwis Przelewy24 jest jednym z kilku serwisów internetowych poznańskiej firmy DialCom24.Firma specjalizuje się w tworzeniu i eksploatacji oprogramowania przeznaczonego dla szerokiego zakresu usług łączących klientów biznesowych oraz indywidualnych. Od początku swojego istnienia posługuje się szerokim zakresem narzędzi, aby finalny użytkownik, tworzonego przez firmę oprogramowania, dostał to, na czym mu najbardziej zależy: szybkość, prostota obsługi, oszczędności finansowe, bezpieczeństwo. 

przelewy24.pl

Radosław Sobik - Rekomendowany Fotograf Google ★
Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. www.radoslawsobik.pl

W sklepie RadosnaKuchnia.pl stworzyliśmy kolekcję nietypowych akcesoriów do kuchni, które wyróżniają się ciekawym designem i nastrajają optymistycznie, umilając wykonywanie codziennych czynności.
Specjalizujemy się w sprzedaży naczyń dla dzieci - niejadków. Sprzedawane przez nas akcesoria są rekomendowane przez terapeutów pracujących z dziećmi wykazującymi niechęć do jedzenia. Sami też posiadamy specjalistyczną wiedzę w tym zakresie, dzięki czemu potrafimy fachowo doradzać Klientom.

Ravelo.pl to nowa strona zakupów, ale 12 lat tradycji. Znacie nas od dawna – kupowaliście u nas, kiedy nazywaliśmy się KDC.pl, byliście z nami w Świecie Książki i Weltbildzie. A teraz nazywamy się Ravelo.pl, zamykając pewien proces i kawałek naszej historii. Zmieniają się kolory i wygląd sklepu, ale niezmienne jest nasze zaangażowanie i – mamy nadzieję – Wasze przywiązanie.
Dziękujemy za wszystkie piękne lata i zapraszamy do wspólnej podróży w przyszłość :) 


Ravelo.pl Książki na jutro – pomysły na co dzień.


Co oferuje Ravelo.pl?

Tempo i jakość obsługi 
Chcemy zapewnić Wam najwyższe standardy, dlatego między innymi jedną z naszych dużych zalet jest natychmiastowa realizacja składanych zamówień.

Oferta, promocje i okazje
Nasz sklep to szeroka oferta książek i ciekawe pomysły na upominki, akcesoria dekoracyjne i nietypowe przedmioty codziennego użytku.
Wszystko, co znajdziesz w naszym sklepie już następnego dnia może być u Ciebie! 

Ravelo.pl prowadzi także sezonową sprzedaż podręczników i bardzo często organizuje promocje i różne wyprzedaże, dzięki którym w naszym sklepie można upolować naprawdę ciekawe okazje. 

Dbamy o stałych klientów i specjalnie z myślą o nich przygotowujemy szereg specjalnych ofert. Jeśli też chcesz znaleźć się w tym szczególnym gronie, być na bieżąco i otrzymywać indywidualne rabaty, zapisz się na nasz newsletter! 
Ravelo.pl to szeroka oferta, natychmiastowa dostępność i atrakcyjne ceny.'


Ravelo.pl

Revenue Group tworzy i sprzedaje technologie wspierające sprzedaż w kanale cyfrowym. W portfolio produktów wchodzą systemy AdCarousel, Virtuose, Shoppouse oraz sieć reklamowa nativeleads.net. Z produktów Revenue Group korzystają klienci bezpośredni i czołowi polscy wydawcy internetowi. Do tej pory realizowaliśmy kampanie dla kilkudziesięciu podmiotów, w tym także w branży e- commerce m.in.: Coral TravelWezyr Holidays, Tui, Cyfrowy Polsat, Orange, Pepco, Fashiondays, Limango, MediaMarkt, szopuje.pl.

www.revenuegroup.pl

RTV EURO AGD jest pierwszą ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną Oferujemy sprzęt audio-wideo, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria. Od lat sprzedajemy najwięcej produktów RTV i AGD w Polsce. Staramy się zapewnić Klientom szeroką ofertę sprzętu wysokiej jakości, po atrakcyjnych cenach, wspartą fachową obsługą. Oferujemy też wiele usług związanych ze sprzedażą (dostawy, raty, ubiezpieczenia) oraz możliwość zamówienia sprzętu przez telefon lub przez internet.

euro.com.pl

RzetelnyRegulamin.pl - zapewniamy obsługę prawną przedsiębiorcom działającym na rynku e-commerce. Tworzymy i certyfikujemy między innymi regulaminy sklepów i serwisów internetowych, konkursów i programów lojalnościowych, audytujemy strony internetowe tak, by były zgodne z wymogami prawa, monitorujemy zmiany w prawie aktualizując regulaminy naszych klientów. Każdy regulamin jest pod opieką doświadczonych prawników. Zajmujemy się również ochroną danych osobowych zapewniając kompleksowość obsługi.


rzetelnyregulamin.pl

SARE SA to lider na polskim rynku e-mail marketingowymDostarcza zaawansowane narzędzia wykorzystywane w komunikacji newsletterowej, kampaniach e-mailingowych, konkursach, programach lojalnościowych, komunikacji wewnętrznej i relacjach inwestorskich, a także prowadzenia kampanii mobile oraz przeprowadzania badań  ankietowych. Unikalna wiedza i doświadczenie, a także ciągły rozwój technologiczny przekłada się na efekty biznesowe jej Klientów. Spółka powstała w 2005 roku i wciąż się rozwija. W 2011 roku SARE S.A. zadebiutowała na NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2015 roku planuje wejście na duży parkiet GPW. Obecnie system SARE wykorzystywany jest w ponad 35 krajach na całym świecie.

www.sare.pl

 

Satysfakcja.pl to sklep internetowy, dla którego priorytetową wartością jest satysfakcja klienta z zakupów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów został potraktowany w sposób indywidualny, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. W naszej ofercie znajduje się ponad 20 000 produktów sklasyfikowanych w 190 kategoriach, dzięki czemu każdy Klient znajdzie coś dla siebie.

http://www.satysfakcja.pl/

SaveCart to pierwsza firma w Polsce oferująca pełną personalizację sklepów online połączoną z systemem ratowania transakcji w czasie rzeczywistym. SaveCart monitoruje i zapisuje pełną aktywność klientów sklepu, w tym niezarejestrowanych gości, niezalogowanych użytkowników oraz zalogowanych stałych klientów. Dzięki temu tworzy ich profile i zapamiętuje preferencje. Opracowywane na tej podstawie kampanie pozwalają m.in. na ratowanie porzucanych koszyków, angażowaniu użytkowników, inspirowaniu do dalszych zakupów oraz targetowaniu przekazu na urządzenia mobilne, dzięki czemu obroty w e-sklepach wzrastają średnio o 20 proc.

www.savecart.pl

SEMAHEAD – agencja SEM Grupy INTERIA.PL – specjalizujemy się w marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Posiadamy status certyfikowanego partnera – Google Certified Partner. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim kompleksowe rozwiązania dla e-commerce z zakresu pozycjonowania i optymalizacji SEO, linków sponsorowanych oraz analityki internetowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pozycji Grupy INTERIA.PL, wchodzącej w skład Bauer Media Group, zapewniamy najwyższą jakość usług oraz innowacyjność proponowanych rozwiązań. We współpracy z klientami bardzo mocno koncentrujemy się na wsparciu sprzedaży, które osiągamy poprzez wykorzystanie produktów i usług Google i Grupy INTERIA.PL. 

semahead.pl

Sephora to lider sprzedaży kosmetyków selektywnych wśród sieci perfumeryjnych (Nielsen, 2013) oraz najbardziej innowacyjna i inspirująca sieć perfumerii w Polsce. Oferuje niezwykle szeroką gamę kosmetyków – zapachów, produktów do makijażu oraz pielęgnacji. Sephora  na początku 2014 roku uruchomiła sklep on-line, dzięki któremu wszyscy klienci firmy mogą odkrywać świat kosmetyków, kiedy tylko chcą oraz z każdego miejsca w Polsce. 

http://www.sephora.pl/

Skąpiec Sp. Z o.o - to przewodnik po wirtualnych zakupach. Umożliwia sprawdzenie i porównanie zasobów e-sklepów - z uwzględnieniem cen produktów, ich parametrów, warunków zapłaty i doręczenia. Istotną zaletą Skąpca jest udostępnianie obiektywnych ocen e-sklepów. Jest to możliwe dzięki współpracy z Opineo.pl - niezależnym serwisem propagującym zakupy w internecie. Serwis zwiększa szansę optymalnego zakupu także poprzez umieszczanie na stronie komentarzy o konkretnych produktach. Komentarze te dodają sami kupujący, a obecnie liczba wpisów przekracza 140 000 tysięcy.

skapiec.pl

SMG jest agencją zajmującą się tworzeniem skutecznych rozwiązań wspierających biznes reklamodawców w obszarze komunikacji marketingowej. SMG należy do jednego z największych na świecie holdingów reklamowych Publicis Groupe. Posiada 130 biur w kilkudziesięciu krajach i zatrudnia 8000 pracowników. W polskim biurze SMG pracuje blisko 350 specjalistów w dziedzinie komunikacji, mediów, strategii marketingowych, analityki, badań, technologii, narzędzi wspierających sprzedaż i marketing, kreacji i content marketingu. Agencja pracuje dla największych i najbardziej wymagających marketerów, reprezentujących wszystkie główne sektory rynku. W 2015 r., już po raz trzeci z rzędu, SMG zdobyła tytuł Najbardziej Efektywnej Agencji Mediowej w Polsce w najważniejszym konkursie marketingowym Effie Awards. W globalnym rankingu Effie Global Index SMG zajmuje pierwsze miejsce wśród wszystkich agenji działających na polskim rynku.

http://www.smvgroup.com/

SMSAPI - platforma do masowej wysyłki SMS, MMS i wiadomości głosowych VMS w celu dostarczania powiadomień oraz prowadzenia działań marketingowych. SMSAPI zostało stworzone w 2007 roku przez firmę ComVision i pierwotnie pełniło funkcję systemu wspierającego sprzedaż i obsługę klienta w sklepach internetowych, informując kupujących o statusie ich zamówienia bezpośrednio na telefon komórkowy. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi usługami, od połowy 2007 roku rozszerzyliśmy funkcjonalność platformy, umożliwiając naszym Klientom samodzielne korzystanie z API oraz przeprowadzanie własnych kampanii marketingowych i informacyjnych. Od 2015 roku działamy także globalnie w ponad 170 krajach, udostępniając platformę Klientom zagranicznym w języku angielskim –www.smsapi.com i rosyjskim –www.smsapi.com/ru.

 

S-NET zajmuje się dostarczaniem  nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych dla biznesu oraz operatorów. Usługi dostępu do Internetu, transmisji danych, tranzytu ruchu oraz telefonii IP świadczy w oparciu o swoją ogólnopolską sieć światłowodową. Dzięki własnym Data Center, zlokalizowanym w Krakowie oraz Katowicach, spółka oferuje swoim klientom usługi kolokacji, hostingu oraz utrzymania serwerów dedykowanych. Od 2014 roku Spółka bardzo aktywnie działa na rynku usług cloud computingu. S-NET jest członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej oraz organizacji zarządzającej adresacjami IP w Europie – RIPE NCC.

www.s-net.pl

Softhis Sp. z o.o. to działający od 2005 roku software house dostarczający dedykowane oprogramowanie WWW i mobilne. Specjalizuje się w zaawansowanych i innowacyjnych projektach takich jak m.in. e-usługi, platformy e-commerce, aplikacje i systemy mobilne, UX, rozwiązania BPMN, BI i technologie semantyczne. Softhis charakteryzuje połączenie doskonałych kompetencji technologicznych i jakościowych z estetyką interfejsu i wrażliwością na doznania użytkownika. Softhis to finalista Deloitte Technology Fast50 CE, Członek Komitetu Założycielskiego Izby Gospodarki Elektronicznej i Patron Polskiego Stowarzyszenia Sztucznej Inteligencji.

softhis.com

F.P.U.H. Sedia od lat cieszy się renomą ze względu na solidność swoich wyrobów. Meble tapicerowane to szczególny segment działalności, dlatego tylko producenci, przykładający najwyższą wagę do wyglądu oraz trwałości i użyteczności tych mebli mogą osiągnąć tutaj najlepsze rezultaty. Sofy rozkładane czy też inne produkty tego typu poprawiają warunki funkcjonalne w danym pomieszczeniu. Pełnią rolę użytkową, ale też jednocześnie reprezentacyjną. Dlatego warto stawiać w tym przypadku na najwyższą jakość, jaka jest charakterystyczna dla artykułów dostępnych w ofercie firmy.

http://sofy24.pl/

Sortmund jest firmą specjalizującą się w dostawie umundurowania dla większości służb mundurowych w Polsce. Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami w kraju, a także za granicą. Do naszych głównych odbiorców należą funkcjonariusze Straży Granicznej, Służby Więziennej, Policji, a także poszczególne oddziały Straży Granicznej,Komenda Stołeczna Policji oraz Jednostki Wojskowe. Nasi pracownicy, to w głównej mierze ludzie związani od lat z mundurem. Ich wiedza i doświadczenie mają bezpośrednie przełożenie na jakość oferowanych przez nas sortów.

sortmund.pl

Specprawnik.pl to nowatorski sposób przedstawiania prawników, ich specjalizacji, opisów spraw, które prowadzili, dostępności i oferty cenowej,  który pozwala klientom świadomie wybrać właściwego prawnika. Dzięki nowatorskiej usłudze Activbox, klient ma możliwość zakupu usługi prawnej bezpośrednio z profilu prawnika, mając pełną wiedzę odnośnie ceny i zakresu oferowanej usługi.

Serwis umożliwia też klientom uzyskiwanie bezpłatnych porad od prawników, czym przyczynia się do ich popularyzacji oraz wzrostu liczby zleceń.

www.specprawnik.pl

 

Spinacz.pl to internetowe narzędzie typu SaaS skierowane do branży e-commerce. Grupą docelową są zarówno sklepy internetowe, firmy oferujące fulfillment, serwisy pośredniczące w sprzedaży oraz platformy sklepowe. Podstawowym zadaniem serwisu jest optymalizacja wszystkich procesów posprzedażowych związanych z obsługą i realizacją zamówień, spedycją przesyłek oraz obsługą klientów.Korzyści wynikające z integracji to oszczędność czasu, zmniejszenie kosztów oraz wyższa jakość obsługi klienta.

https://spinacz.pl/

Tworzymy rozwiązania Customer Experience Management w modelu SaaS dla działów marketingu i sprzedaży. Pomożemy Ci nawiązać indywidualne relacje z Twoimi klientami oraz działać sprawniej, wyprzedzając zmiany na rynku. 

Nasze rozwiązanie to:
SPRING - w pełni zintegrowana, modularna platforma w modelu SaaS do zarządzania doświadczeniami oraz relacją z klientem. Moduły do zarządzania wielokanałowymi kampaniami oraz CRM (DATA, TARGET, SCENARIO, DESIGNER, REPORT). Moduły do zarządzania zaangażowaniem i doświadczeniami klientów (LOYALTY, CLIENTELING, REPORT).

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google w ramach programu Google Partner. 

Działalność rozpoczęliśmy w 2003 roku pod marką ESI Consulting realizując proste strony internetowe i oferując naszym klientom usługi prostej reklamy w internetowych katalogach i pierwszych portalach oraz usługi hostingowe i szkoleniowe. Szybko zorientowaliśmy się że dla naszych klientów obok czytelnej i ładnej strony najistotniejszym elementem jest skuteczność i zwrot z inwestycji

http://www.spozycjonowani.pl/

Spook
Polsko-szwedzka agencja marketingowa, specjalizująca się w sektorze retail oraz płatnościach. Opracowuje oraz nadzoruje akcje cross-promocyjne, a także negocjuje zakres zaangażowania poszczególnych partnerów.

Dopóki nie uporasz się z porządkami we własnym domu, nie powinieneś zapraszać do niego gości. Dlatego też zdecydowaliśmy się stworzyć firmę, która porządkuje istniejące serwisy i tworzy nowe tj. sklepy, blogi, aplikacje, czy portale internetowe. Dla klientów, którzy prowadzą biznes w Internecie wykonujemy darmową diagnostykę aktualnej kondycji ich serwisu, czego uwieńczeniem jest ponad 20 stronnicowy raport. Zapraszamy do współpracy.

 

www.startend.pl

Misją STS elektro jest promowanie poczucia odpowiedzialności za nasze środowisko naturalne, przez co pragniemy skuteczne ograniczać zużycie energii elektrycznej. W tym celu wdrażamy energooszczędną technologię LED oraz zwracamy uwagę na poprawę jakości wykorzystywanych instalacji oświetleniowych. Nasza współpraca z Zakładem Techniki Świetlnej Politechniki Warszawskiej zaowocowała szerokimi badaniami dotyczącymi nowoczesnych koncepcji w dziedzinie technologii LED, w szczególności oświetlenia ulicznego i przemysłowego. Efektem tej wieloletniej współpracy jest wprowadzenie na rynek nowatorskich produktów oświetleniowych LEDTechnika w wysokim stopniu spełniających bardzo rygorystyczne normy wydajności i niezawodności. Obecnie możemy zaoferować naszym klientom produkty, które umożliwiają osiągnięcie znacznych oszczędności w kosztach ponoszonych na oświetlenie dróg, parków, terenów przemysłowych, domów czy firm. 

http://hurtownia-elektro.pl/

SuperKoszyk.pl to największa polska drogeria internetowa. Od wielu lat znajduje się w czołówce najbardziej prestiżowych rankingów sklepów internetowych w Polsce. Sklep powstał w 2006 roku na bazie prawie 20-letniego doświadczenia jego twórców w tradycyjnej sprzedaży i dystrybucji kosmetyków i środków czystości. W asortymencie sklepu, wśród 7000 produktów, znaleźć można wyselekcjonowane, najbardziej poszukiwane znane marki. Sklep realizuje zamówienia i dostarcza zakupy na terenie całej Polski.

superkoszyk.pl

Teletarget Sp z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i realizacji dedykowanych i profesjonalnych kampanii telemarketingowych. Nadrzędnym celem firmy jest najwyższy poziom indywidualnie dopasowanych do potrzeb Klienta oraz odbiorcy końcowego kampanii telemarketingowych. Firma stawia na efektywny dobór optymalnych baz danych, integrację wielu kanałów kontaktu z Klientem oraz wysokie kompetencje konsultantów telefonicznych.

www.teletarget.pl

 

TIM SA jest największym dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce. Spółka powstała w 1987 roku we Wrocławiu, od 1998 r. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Sprzedaż prowadzona jest na TIM.pl, za pośrednictwem aplikacji mTIM (Android, iOS), telefonicznie oraz poprzez ogólnopolską sieć biur i przedstawicieli handlowych.Centrala TIM SA znajduje się we Wrocławiu, zaś nowoczesne centrum logistyczne spółki – w podwrocławskich Siechnicach.

www.tim.pl

Toys ”R” Us to światowy lider na rynku zabawek. Firma posiada ponad 1600 sklepów, na terenie 36 krajów. Toys „R” Us to najbogatsza oferta produktów z branży dziecięcej i niemowlęcej.

Dzięki kompleksowemu asortymentowi, konkurencyjnym cenom, a także profesjonalnej obsłudze i doświadczeniu w sprzedaży, jesteśmy autorytetem w dziedzinie zabawek i artykułów dla dzieci.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci w Polsce, wprowadzamy nowy kanał sprzedaży - Sklep internetowy Toys”R”Us i Babies”R”Us.


www.toysrus.pl

Firma Tradedoubler była jednym z pionierów koncepcji sieci marketingu afiliacyjnego, w ramach której wydawcy są wynagradzani, otrzymując prowizje ze sprzedaży generowanej przez nich dla reklamodawców. Nigdy jednak nie porzuciliśmy poszukiwań nowych sposobów wykorzystania modelu płatności za efekt do zwiększania zysków naszych klientów.

Nasza sieć marketingu afiliacyjnego pozwala szerokiej społeczności wydawców, reklamodawców, agencji i deweloperów poszerzyć zakres kontaktów oraz zwiększyć dochody. My natomiast w wyjątkowy sposób udostępniamy naszą wiodącą technologię marketingu afiliacyjnego jako rozwiązanie wewnętrzne służące do zarządzania wszelkimi aspektami działań w obszarze performance marketingu.

tradedoubler.com

KIM JESTEŚMY

Międzynarodowa sieć afiliacyjna dostarczająca efektywne rozwiązania z zakresu marketingu afiliacyjnego dla ponad 3500 klientów, w 19 krajach.

UNIKALNA TECHNOLGIA

Najbardziej zaawansowana platforma afiliacyjna w Europie stworzona dla branży e-commerce umożliwiająca zbudowanie trwałego i skutecznego programu partnerskiego. Technologia rozwijana o nowe narzędzia, gwarantuje dokładność i rzetelność pomiaru, maksymalizujący efekty sprzedażowe sklepu i zarobki wydawców- finger print, clean linking.

NIESTANDARDOWE NARZĘDZIA

Integracja z silnikiem rekomendacyjnym Quartic pozwala na precyzyjnie dopasowanie kreacji z emisji na powierzchniach wydawców, zwiększając ich konwersje sprzedażowe. Jednocześnie pozwala na  zwiększenie skali generowanych sprzedaży dzięki rozszerzeniu programu afiliacyjnego o remarketing wykorzystujący dynamicznie dobierane product feedy.

MODEL WSPÓŁPRACY

Gwarantujemy kompleksowa obsługę programów rozliczanych za zdefiniowana akcję. Począwszy od  doradztwa strategicznego w zakresie mechanizmów sprzedażowych klienta, komunikacji, potrzeb grupy docelowej itp.poprzez optymalizację poszczególnych elementów procesu zakupowego, budowanie programu partnerskiego, mającego na celu generowanie jakościowych transakcji po szczegółowe raporty online.

tradetracker.com

Tpay.com (wcześniej Transferuj.pl) to polski system płatności o międzynarodowym zasięgu zapewniający największą liczbę i różnorodność metod płatności. Szeroka gama dostępnych narzędzi i rozwiązań płatniczych ułatwia sprzedaż, zwiększanie konwersji i zasięgu oraz rozwój biznesu w kierunku handlu międzynarodowego oraz modelu Omnichannel. Nasi odbiorcy płatności mogą korzystać m.in. z ponad 150 kanałów zapłaty, przelewów QR, systemu BLIK, płatności grupowych w eHat.me oraz bramki płatności Tgate.

https://tpay.com/

Uber to firma technologiczna, która łączy użytkowników aplikacji z kierowcami, którzy korzystają z platform, aby współdzielić swój przejazd z innymi, oferują możliwość przywiezienia posiłku bądź przewiezienia przesyłki. PlatformaUber działa w ponad 500 miastach w więcej niż 80 krajach na całym świecie, pomagając rozwijać to, jak ludzie poruszają się po współczesnych miastach.

W Polsce Uber jest dostępny w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i na Śląsku.

Więcej informacji na temat firmy Uber oraz jej usług można znaleźć na: www.uber.com

UCANDO.pl to nowy sklep internetowy z częściami samochodowymi. U nas w szybki i prosty sposób kupisz części potrzebne do naprawy Twojego auta, niezależnie od marki i modelu samochodu jakim jeździsz. To, co nas wyróżnia od innych, to: porady ekspertów, bezpłatny zwrot do 30 dni oraz wsparcie przed, jak i po zakupie części. UCANDO.pl współpracuje z najlepszymi dystrybutorami na polskim rynku i dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny na rynku. Zapraszamy!

https://www.ucando.pl/

UsabilityLAB – intuicyjne strony www, wyższa sprzedaż w e-commerce, wygodne oprogramowanie.

Jesteśmy wyspecjalizowanym działem badawczo-projektowym agencji KKVLAB działającej od 1999r. Zajmujemy się badaniami użyteczności, projektowaniem interakcji, optymalizacją. Oferujemy audyty eksperckie, badania scenariuszowe z użytkownikami oraz eyetracking dla sklepów internetowych i platform handlu internetowego. Realizujemy szkolenia i warsztaty w tematyce usability, ux, e-commerce.

usability-lab.pl

Value Media powstało, aby zmieniać istniejące zasady szeroko rozumianej komunikacji marketingowej. Jesteśmy funkcjonującym mechanizmem, łączącym unikalne kompetencje zarówno w obszarze mediów tradycyjnych, jak i szeroko rozumianego digitalu - zajmujemy się komunikacją we wszystkich kanałach, a nasze rekomendacje mediowe opieramy na haśle Digitally Driven Experience, które jasno określa, iż digital jest według nas sercem komunikacji marki z konsumentem.

http://www.valuemedia.pl/

Ve Interactive Poland jest polskim oddziałem brytyjskiej firmy dostarczającej autorskie rozwiązania technologiczne pomagające biznesom e-commerce minimalizować bounce rate, podnosić zaangażowanie klientów oraz redukować odsetek porzuconych transakcji. Ve Interactive, z siedzibą główną w Londynie, zatrudnia ponad 700 specjalistów w 24 biurach lokalnych i obsługuje blisko 10 tys. firm i sklepów online na całym świecie.

www.veinteractive.com/pl

Virtualo należy do grupy EMPIK i specjalizuje się w dystrybucji e-booków do witryn partnerskich oraz usługach konwersji plików do formatów cyfrowych. Firma posiada szeroką ofertę ebooków oraz audiobooków w Polsce od 200 Wydawnictw, którą dostarcza do największych e-księgarni jak m.in. empik.com, Merlin.pl, Gandalf.com.pl oraz prężnie działającej księgarni własnej Virtualo.pl. Od sierpnia 2011 Virtualo udostępnia platformę self-publishingu dla niezależnych Autorów. Spółka dysponuje również autorskimi rozwiązaniami IT umożliwiającymi sprzedaż przez sklep partnerski, a także aplikacje na urządzenia mobilne na platformę iOS i Android.

virtualo.pl

e-butik Visciolafashion.com to: wysoka jakość oferowanej odzieży, niebanalne kroje i wzornictwo, a przede wszystkim rozsądna cena oraz natychmiastowa realizacja zamówień.

Visciolafashion.com zapewnia swoim Klientom bezpieczeństwo i poufność, tak cenione przy dokonywaniu transakcji w internecie, przestrzegając przy tym wszelkich procedur prawnych w zakresie ochrony prywatności i praw konsumentów.

W ofercie sklepu visciolafashion.com klienci odnajdą renomowane i światowe marki, takie jak: Hugo Boss, Tommy Hilfiger,Rinascimento, Joop!, Ralph Lauren, Versace, Fracomina, Guess, CalvinKlein, Lacoste, Dolce&Gabbana, Moschino, Diesel i wiele, wiele innych...

visciolafashion.com

Way2Send jest dedykowanym dla rynku e-commerce, skutecznym systemem, służącym do wspierania procesów handlowych. Way2Send integruje kanały sprzedaży z systemami kurierów, dostawców i systemów płatniczych przy zapewnieniu użytkownikowi swobody zarządzania zamówieniami wraz z obsługą ewentualnego zwrotu towaru w jednym miejscu.

You sell, we solve! W imię tej zasady stale monitorując rynek e-commerce dostarczamy optymalne rozwiązania, które zapewniają̨ szybką i sprawną adaptację do zachodzących zmian oraz automatyzują procesy związane z realizacją zamówień́.

www.way2send.pl

Wonga.com jest globalną firmą z sektora digital finance i jednym z największych na świecie pożyczkodawców online, z siedzibą w Londynie.  Firma jest wspierana przez te same fundusze Venture Capital, które zainwestowały w Facebook czy Linkedin (m.in. Accel Partners czy Balderton Capital). Z usług wonga.com można korzystać w Wielkiej Brytanii, RPA i Kanadzie, a od 2012 również w Polsce. Od startu w 2007 r. wonga.com udzieliła ponad 7 mln pożyczek za pośrednictwem serwisu online oraz aplikacji mobilnej.

Produkt, który oferuje wonga.com, to nowoczesne narzędzie do zarządzania płynnością finansową w krótkim okresie w sposób odpowiedzialny. Pożyczkobiorca może zdecydować się na dowolnie małą kwotę w dowolnie krótkim okresie. Wonga.com starannie i w oparciu o wszystkie publiczne źródła informacji ocenia zdolność kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy. Co czwarty klient, który po raz pierwszy korzysta z usługi, uzyskuje pożyczkę.

Wonga.com to firma innowacyjna, która dokonuje oceny ryzyka kredytowego w całkowicie zautomatyzowany sposób, dzięki użyciu zaawansowanych algorytmów. Zastosowana technologia sprawia, że udzielenie pożyczki odbywa się w ciągu 15 minut, bez konieczności spotkania z konsultantem lub przesyłania dokumentów. W Polsce wonga.com jest pierwszą firmą  spoza sektora bankowego, która współpracuje z BIK i korzysta z jego kompletnych danych oraz w której można budować pozytywną historię kredytową.

wonga.pl

Naszą misją jest tworzenie systemów wsparcia działań biznesowych naszych klientów, prowadzących do zwiększenia ich zyskowności i konkurencyjności - na rynku krajowym i europejskim, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

http://www.wzsam.pl/

X-press Couriers to spółka o utrwalonej pozycji na rynku przesyłek miejskich, krajowych i międzynarodowych. Nasza historia sięga 1996 roku, kiedy powstała marka X-press Bikers. Jako jedni z pierwszych wykorzystaliśmy przewagę, jaką w zakorkowanej stolicy daje sprawna sieć kurierów rowerowych. Stworzyliśmy ten segment rynku w Warszawie i do dzisiaj utrzymujemy status jednego z jego liderów.

W pierwszych latach działalności skoncentrowaliśmy się na rozbudowie ośrodków w innych miastach Polski. W 2008 roku dysponowaliśmy już 10 punktami zlokalizowanymi w największych aglomeracjach (w Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi). Osiągnęliśmy satysfakcjonujący poziom 1500 przesyłek realizowanych każdego dnia. Na ulicach miast pojawiły się charakterystyczne, żółte samochody oznaczone logo z literą X. Obecnie w naszej flocie znajdują się pojazdy z różnych segmentów - zarówno niewielkie samochody osobowe (zapewniające mobilność w warunkach miejskich), jak i ciężarówki. 

Naszą pozycję zbudowaliśmy działając na rynku przesyłek lokalnych, jednak poprzez konsekwentny rozwój zasięgu działalności, realizujemy zlecenia na terenie całej Polski oraz 230 krajów na świecie. Nasza globalna obecność jest możliwa dzięki strategicznemu aliansowi z międzynarodową siecią SkyNet. Szybki rozwój umożliwia nam przemyślany model biznesowy, którego istotnym elementem jest pozyskiwanie partnerów w oparciu o model franczyzy. Nasza obecność w dużych ośrodkach biznesowych możliwa jest dzięki sieci wielofunkcyjnych butików pocztowych rozwijanych pod marką X-Store.

Naszą ambicją jest utrzymywanie i wzmacnianie statusu rzetelnego partnera biznesowego. O naszej skuteczności i wiarygodności świadczszerokie portfolio stałych klientów, wśród których znajdują się zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak i niewielkie rodzime przedsiębiorstwa.

x-press.com.pl

Firma zanox jest wiodącą siecią reklamy efektywnościowej w Europie. Stały rozwój firmy ma swoje źródło w modelu biznesowym opartym na polepszaniu wydajności i innowacyjności oraz postępie technologicznym i znakomitych usługach. Z zanox reklamodawcy mają dostęp do wydawców na całym świecie, zdobywają nowych klientów i płacą tylko za wyniki. Nasza sieć otwiera dodatkowy, międzynarodowy kanał sprzedaży agencjom i jej klientom. zanox oferuje wydawcom innowacyjne produkty i globalne usługi, pozwalające na monetyzację ich ruchu internetowego. Obecnie dostarczany efektywne rozwiązania z zakresu marketingu efektywnościowego ponad 4000 klientów w 27 krajach.  Oprócz marketingu afiliacyjnegokampanii afiliacyjnychmobilnego marketingu afiliacyjnego oraz Performance Display zanox towarzyszy czołowym przedsiębiorstwom ze wszystkich branż w monetyzacji nowych, mobilnych i internetowych aplikacji.

www.zanox.pl

Yintaro jest agencją marketingu B2B. Realizujemy kampanie e-mailingowe oraz telemarketingowe, oparte na automatyzacji i segmentacji wysokiej jakości baz danych, dzięki czemu prowadzimy zarówno kampanie wizerunkowe, informacyjne jak i rozliczane za efekt. Pracujemy również na bazie własnej Klienta, m.in. statusując rekordy, realizując ankiety dotyczące intencji zakupowych, doprowadzając do sprzedaży.
Wykorzystując nasze know-how, pomagamy także zwiększyć sprzedaż sklepom e-commerce ( B2C i B2B).

Partnerzy

Ambasada Izraela Departament Handlowy

Kancelarie Radców Prawnych Ambrozik i Dybacki stanowią inicjatywę współpracujących ze sobą od 7 lat radców prawnych: Marity Ambrozik i Tomasza Dybackiego. Wzajemne wsparcie merytoryczne oraz komplementarność i zastępowalność przy realizacji projektów, gwarantuje naszym Klientom profesjonalną obsługę prawną, uwzględniającą realia biznesowe. Proponowane przez nas rozwiązania są oderwane od rutyny, jesteśmy także otwarci na realizację projektów innowacyjnych i nieszablonowych, co sprzyja rozwojowi działalności naszych Klientów. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców, zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę prawną, w szczególności w zakresie naszych specjalizacji.

http://ad-kancelaria.pl/

Akademia Leona Koźmińskiego (zał. 1993) jest niepubliczną szkołą wyższą o statusie akademii, uznawaną według międzynarodowego rankingu „Financial Times” za najlepszą szkołą biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. ALK szczyci się też uzyskaniem trzech najważniejszych akredytacji międzynarodowych: EQUIS, AMBA i amerykańskiej AACSB, które zdobyło zaledwie 5 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.

Na rynku krajowym ALK otrzymała trzy wyróżnienia Polskiej Komisji Akredytacyjnej za kształcenie na kierunkach: zarządzanie, prawo, administracja. Uczelnia piastuje pozycję lidera rankingu „Uczelnie ekonomiczne w Polsce”, opublikowanego przez miesięcznik „Perspektywy” i „Rzeczpospolitą” w 2012 roku. Jest również uznawana za jedną z najbardziej umiędzynarodowionych szkół wyższych w Polsce, w której na studiach dziennych ponad 30% studentów to obcokrajowcy pochodzący z ponad 50 krajów.

aW ALK kształci się ponad 8000 osób, jako jedyna niepaństwowa szkoła wyższa w Polsce ma uprawnienia do nadawania stopni doktora habilitowanego w dyscyplinach nauk o zarządzaniu i ekonomii. Akademia prowadzi studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie w języku polskim i angielskim, a także studia podyplomowe, w tym doceniane przez „Financial Times” programy MBA. W ofercie Uczelni znaleźć można wiele szkoleń, programów korporacyjnych, seminariów czy konferencji naukowych i branżowych. W 2014 roku wg. rankingu „Wprost”, ALK uznano za najbardziej cenioną przez pracodawców uczelnię niepubliczną w Polsce. W portfolio ALK znajduje się szereg programów studiów związanych z wpływem internetu i technologii sieciowych na biznes, m.in. Zarządzanie w wirtualnym środowisku (mgr), Management in Virtual Environments (mgr), Handel elektroniczny, Marketing internetowy, Technologie mobile w biznesie (studia podyplomowe).

www.kozminski.edu.pl

Kancelaria CK-Legal to doradztwo prawne na wszystkich nowoczesnych rynkach:

- aplikacje i programy komputerowe,
- prawo autorskie i dane osobowe,
- prawo internetu i nowe media,
- rynki kapitałowe akcji i obligacji (GPW, NewConnect i Catalyst),
- inwestycje kapitałowe (VC/PE, start-up’y),
- energetyka, e-commerce, biotechnologia, telekomunikacja, IT i wiele innych…

 

ck-legal.pl

Criteo jest światowym liderem performance marketingu w postaci spersonalizowanego retargetowania. Dzięki technologii Criteo, firmy reklamujące się w sieci mogą dotrzeć do większej liczby klientów i osiągać wyniki ROI porównywalne z kampaniami w wyszukiwarkach.

Criteo to firma francuska, dziś obecna w ponad 47 krajach na 5 kontynentach oraz notowana na giełdzie NASDAQ pod symbolem CRTO.

Na rynku polskim Criteo współpracuje z wszystkimi wydawcami premium, zapewniając swoim klientom najszerszy zasięg najwyższej jakości.

Polscy klienci Criteo to najwięksi gracze branży eCommerce, porównywarek cen oraz serwisów turystycznych.

 

www.criteo.com

DLA Piper jest globalną kancelarią prawną z biurami w ponad 30 krajach na obszarze obu Ameryk, w regionie Azji i Pacyfiku, w Europie oraz na Bliskim Wschodzie, dzięki czemu oferuje podmiotom gospodarczym obsługę prawną we wszystkich miejscach na świecie, w których prowadzą swoją działalność.

Biuro DLA Piper w Warszawie świadczy usługi doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz międzynarodowych korporacji, instytucji finansowych oraz polskich spółek, prowadzących działalność biznesową w różnych sektorach gospodarki, w tym w branży nowoczesnych technologii. Zapewniamy przedsiębiorcom z tego sektora skrojone na miarę rozwiązania prawne m.in. w zakresie: ochrony danych osobowych, ochrony znaków towarowych, sporów o domeny internetowe, prawa ochrony konkurencji, prawa korporacyjnego oraz prawa podatkowego.

https://www.dlapiper.com/en/poland/

 

 

Emarsys is a leading global provider of cloud marketing software for B2C companies, the first B2C marketing cloud. The company provides actionable intelligence to enterprises targeting the consumer, combining machine learning and data science with true personalization and omni-channel delivery to reach consumers most effectively, maximizing engagement and results. With more than 500 employees in 16 global office locations, Emarsys serves more than 1,300 clients in 140 countries. Every month, Emarsys segments and analyzes 1 billion+ customer profiles and creates more than 250,000 personalized campaigns, helping customers increase revenues and ROI. Learn more about the innovative Emarsys solutions at www.emarsys.com.

Emarsys jest wiodącym globalnym dostawcą oprogramowania cloud marketingowego dla firm B2C. Firma dostarcza inteligente dane operacyjne umozliwiająe targetowaniu klienta omnichanellowego. Emarsys obsługuje ponad 1300 klientów w 140 krajach. Co miesiąc, Emarsys segreguje i analizuje ponad miliard profili klientów i i tworzy ponad 250.000 indywidualnych kampanii, pomagając klientom zwiększyć przychody i ROI.

http://www.emarsys.com/

 

Fundacja GS1 Polska zarządza Systemem GS1 w Polsce oraz wspiera Uczestników Systemu GS1 w efektywnym wdrażaniu standardów. Jest jedyną instytucją upoważnioną do przyjmowania firm i instytucji z Polski do Systemu GS1 oraz do nadawania im uprawnień do stosowania standardów GS1, w tym kodów kreskowych GS1. Opracowuje rozwiązania krajowe oraz bierze aktywny udział w rozwijaniu globalnych standardów i nowych zastosowań. Kierunki działań  Fundacji GS1 Polska uzgadniane są z Radą GS1 Polska.

 

Spółka SOWIŃSKI I PARTNERZY świadczy pomoc prawną i podatkową na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców z branży IT, instytucji finansowych oraz organów administracji publicznej. Naszym Klientom zawsze proponujemy rozwiązania łączące kompleksową analizę prawną z zastosowaniem korzystnych podatkowo instrumentów.

www.krp-sowinski.pl

Kompetencje z zakresu prawa nowych technologii, handlu elektronicznego, wdrożeń systemów IT, własności intelektualnej, ochrony danych osobowych, prawa energetycznego oraz prawa i postępowania cywilnego, gwarantują najwyższą jakość świadczonej przez naszą Kancelarię pomocy prawnej.

 

 

www.szostek-bar.pl

Trusted Shops jest wiodącą firmą oferującą znak jakości dla sklepów internetowych, program ochrony kupującego oraz system opinii o sklepie. Zaufało jej już ponad 18 000 sprzedawców internetowych w Europie. Prezentując znak jakości Trusted Shops, sprzedawcy internetowi sygnalizują, że w ich sklepie przestrzegane są prawa konsumenta. Ponadto, dzięki opcji ochrony kupującego, Trusted Shops zabezpiecza finansowo zakupy klientów na wypadek braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy. Zaufanie klientów do sklepu rośnie, a ich gotowość do finalizowania zakupów jest większa. Dla sprzedawcy większe zaufanie to większe obroty.

 

www.trustedshops.pl

Od ponad dziesięciu lat świadczymy dla przedsiębiorców z sektora e-commerce pełną obsługę prawną w zakresie:

- dokumentacji sklepów online i serwisów internetowych

- ochrony danych osobowych i baz danych

- sporów domenowych

- prawa reklamy

- ochrony marki i znaków towarowych

- sporów z zakresu nieuczciwej konkurencji

- reprezentacji przed sądami, Urzędem Patentowym, OHIM, WIPO

Patronujemy serwisowi prawnemu dla e-commerce: www.legalnybiznes.pl

www.winski.pl

Zalando należy do wiodących sklepów internetowych z odzieżą i obuwiem w Europie. Firma z siedzibą w Berlinie oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży, obuwia i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci z darmową dostawą i zwrotem. W asortymencie znajdują się zarówno marki znane na całym świecie, jak i produkty lokalnych projektantów, a także marki własne. Jesteśmy przekonani, że dzięki umiejętnemu połączeniu trzech komponentów, jakimi są moda, technologia i logistyka, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom i partnerom produkt wysokiej klasy.

Youstice to aplikacja internetowa, która w nowoczesny sposób umożliwia klientom szybką i bezpośrednią komunikację ze sklepem, w którym kupili dany towar lub zamówili usługę.

Dzięki niej, firmy z sektora e-commerce mogą szybko rozwiązać problemy niezadowolonych klientów oraz rozpatrzeć reklamacje.  Za pomocą jednego przycisku oraz kilku kliknięć, obie strony mogą się bezpośrednio porozumieć i rozwiązać każdy problem.

Dodatkowo, dzięki funkcji ODR (alternatywne zarządzanie sporów) klient może poprosić o opinię eksperta, który podejmie wiążącą decyzję, dotyczącą sporu.

www.youstice.com/pl/